Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Królewska Barka Stefan Batory

Bulwar Czerwieński, 30-001 Kraków
http://stefanbatory.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Królewska Barka Stefan Batory

Centrum konferencyjne na Wiśle

Data aktualności: 22-11-2012

 • Centrum konferencyjne na Wiśle - Królewska Barka Stefan Batory

  Przy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha", nieopodal mostu Grunwaldzkiego w Krakowie powstaje pierwsze w Polsce centrum konferencyjne na wodzie. Obiekt będzie na stałe zacumowany pod Wawelem i zostanie oddany do użytku we wrześniu 2012 r.

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje firma Lech, która jest właścicielem barki "Stefan Batory", pływający obiekt z funkcją restauracyjno-konferencyjną będzie mógł cumować na rzece do wiosny 2015 roku. Zarządzający barką będą odpowiadali za czystość w pobliżu obiektu, zarówno na brzegu jak i na wodzie.

  Statek, którego długość kadłuba wynosi 54 metry, będzie miał wysoki na 9,3 m powyżej lustra wody. Całość zostanie przykryta białym płótnem żeglarskim. Na środkowym pokładzie barki znajdzie się centrum konferencyjne mogące pomieścić do 400 osób. Dolny pokład zajmie restauracja, a górny - kawiarnia z tarasem widokowym.

  Barka zostanie oddana do użytku we wrześniu 2012 roku.

  źródło: www.konferencje.pl