Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Królewska Barka Stefan Batory

Bulwar Czerwieński, 30-001 Kraków
http://stefanbatory.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Królewska Barka Stefan Batory

Zorganizuj konferencje na Wiśle

Data aktualności: 16-04-2013

 • Zorganizuj konferencje na Wiśle - Królewska Barka Stefan Batory

  11 kwietnia 2013 r. cumujące na krakowskich Bulwarach Wiślanych pływające centrum konferencyjne zaprosiło na pokład pierwszych gości.
   

   

   

   

   

   


  Na statku znajduje się przestrzeń konferencyjna mogąca pomieścić do 400 osób. Każde znajdujące się na barce pomieszczenie posiada sprzęt wideo oraz pełne nagłośnienie. Sala konferencyjna, dzięki ukrytemu w suficie ekranowi z projektorem i automatycznym roletom, w kilka sekund zamienia się w kino. Z kolei VIP room ze wzbogaconym zapleczem audio i wideo stanowi wyjątkowe miejsce spotkań biznesowych i prywatnych z udziałem do 60 osób. Statek posiada ponadto własną sieć Wi-Fi dostępną dla każdego gościa. Serwowane na statku przerwy kawowe w klimacie morskim składają się z pożywnych i efektownych przekąsek oraz napojów i mogą być dostosowane do okazji i potrzeb każdego klienta.

  Na dolnym pokładzie statku znajduje się apartament oraz restauracja, która jest w stanie obsłużyć jednocześnie do 160 osób. Górny pokład zajmują bar i kawiarnia z tarasem widokowym, gdzie serwowane są napoje i alkohole z całego świata. Pasażerowie, a zarazem uczestnicy odbywających się na barce spotkań mają możliwość oglądania okolicy z wysokości ponad 9 metrów nad lustrem wody.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Królewskiej Barki Stefan Batory można uzyskać pod numerem telefonu 664 929 016 oraz po przesłaniu e-maila na adres k.zimny@stefanbatory.com.

  źródło: Królewska Barka Stefan Batory