Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny

Górki 3A, 82-500 Kwidzyn
www.kppt.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny

Przestrzeń na konferencje na Pomorzu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Przestrzeń na konferencje na Pomorzu - Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny

  Już w grudniu 2012 r. Kwidzyn zyska nowoczesną placówkę biznesową o kluczowej roli dla funkcjonowania lokalnego biznesu. Celem KPPT ma być przyciągnięcie innowacyjnych przedsięwzięć, rozwój przełomowych technologii oraz skupienie w jednym miejscu potencjału przedsiębiorczości, wiedzy i kapitału.

   

   

    

     W Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym na terenie ok. 2 ha powstanie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjno-Wystawiennicze o powierzchni 1,6 tys. mkw. na które złożą się biura, sale konferencyjne i szkoleniowe, budynki Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Europejskiego Centrum Energii Odnawialnych. Obiekty te zajmą około 2 hektarów, a na całym tym terenie będzie istniał bezprzewodowy dostęp do internetu. Na pozostałych 17 ha powstaną obiekty przedsiębiorstw wywodzących się spoza Parku, oraz firm, które były wcześniej lokatorami Inkubatora Przedsiębiorczości. Park ma oferować powierzchnię do prowadzenia działalności biurowej, biurowo-usługowej, produkcyjnej i magazynowej na korzystnych warunkach dla nowopowstających i rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Placówka zajmie się także profesjonalnym doradztwem i będzie organizowała konferencje, szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i zarządzania firmą.

  Koszt realizacji inwestycji to około 40 mln złotych. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pn. „Utworzenie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego z  centrum energii odnawialnej” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

  Szczegółowe informacje na temat oferty KPPT są udzielane pod numerem telefonu 55 279 70 79 oraz po przesłaniu e-maila na adres kppt@kppt.pl.

  źródło: www.kppt.pl