Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Loft Aparts Łódź

Tymienieckiego 25 c, 90-350 Łódź
loftaparts.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Sabat manager 53509...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Loft Aparts Łódź

Konferencje w XIX-wiecznej łódzkiej fabryce

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w XIX-wiecznej łódzkiej fabryce - Loft Aparts Łódź

  Zlokalizowany na Księżym Młynie kompleks apartamentów z zapleczem konferencyjnym stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego hotelu. Monumentalne wnętrza fabryki Karola Scheiblera pozwalają uczestnikom konferencji poczuć prawdziwy klimat historycznej Łodzi.

   

   

   

   

   

   

   

  Największymi atutami wyróżniającymi salę konferencyjną w dawnej oficynie fabryki Scheiblera spośród innych łódzkich obiektówsą loftowe elementy wnętrza oraz widok na główną aleję słynnego łódzkiego Księżego Młyna. Klimatyzowane wnętrze mieści do 30 osób w podkowie, 30 w układzie szkolnym i 40 w układzie teatralnym oraz posiada pełne wyposażenie konferencyjne.

   

  Kolejnym obiektem Loft Aparts, w którym z powodzeniem mogą być organizowane konferencje, szkolenia i warsztaty jest. fabryka Grohmana na Księżym Młynie. Znajdująca się tam sala konferencyjna Buddha Pub & Restauracja Gronowalski to jedna z największych sal eventowych w Łodzi, mogąca pomieścić do 240 osób. Druga z sal - przygotowana dla 60 osób - znajduje sie w budynku Hydroforni w zabytkowym kompleksie fabrycznym Ludwika Grohmana na Księżym Młynie. Naturalną klimatyzację zapewniają grube mury budynku, a staw z ocienioną altaną to miejsce zorganizowanie przerwy kawowej.

  Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z oferty noclegów w jednym z trzech rodzajów loftów - Suita Prezydencka, Superior i Studio. Ofertę konferencyjną Loft Aparts uzupełnia sala konferencyjna w City Residence - odrestaurowanej kamienicy znajdującej się w centrum Łodzi, w której znajdują się również butikowe apartamenty hotelowe.

  Szczegółowe informacje na temat oferty Loft Aparts można otrzymać pod numerem telefonu 535 09 03 09 oraz po przesłaniu zapytania na adres e-mail: biuro@loftaparts.pl.

  źródło: www.loftaparts.pl