Lord Hotel Conference Center oferuje swoim gościom rzetelną i profesjonalną realizację organizowanych konferencji i szkoleń.

Atutem Lord Hotel Conference Center jest kameralny i stylowy charakter oraz atrakcyjne położenie w Warszawie, przy Międzynarodowym Lotnisku Chopina. W hotelu znajduje się 90 luksusowych pokoi, w tym 3 apartamenty, 17 pokoi single, 50 pokoi twin a także 20 pokoi double. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Bezpłatny dostęp do Internetu zapewniony jest na terenie całego obiektu. W hotelu znajdują się również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Lord Hotel przygotowany został także pod kątem biznesu. Na konferencje i spotkania udostępnianych jest 8 przestronnych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych dla 8-350 osób. Wszystkie sale posiadają najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, niezbędny podczas przebiegu konferencji. Dodatkowo organizując konferencję, kongres czy szkolenie otrzymają Państwo stałe wsparcie profesjonalnego koordynatora ze strony Hotelu, który zadba o fachową obsługę i przygotowanie zaplecza technicznego. Hotel przygotował specjalny Pakiet Konferencyjny, który zawiera m.in.

salę konferencyjną wraz z wyposażeniem - ekran, rzutnik folii, stolik pod rzutnik, flipchart, papier do flipchartów, pisaki, nagłośnienie oraz mikrofon bezprzewodowy, Internet 10 MB. dwie przerwy kawowe - każda przerwa kawowa składa się z kawy, herbaty, wody mineralnej, soków owocowych, ciast domowych lub ciasteczek fornetti. lunch w formie bufetu szwedzkiego - dwie zupy, cztery dania gorące, gorące dodatki skrobiowe i warzywne, sałatki i surówki, bufet przekąsek zimnych, wyśmienite desery, owoce i ciasta, kawa i herbata, woda mineralna. 

Dla grup korzystających z pakietu hotel oferuje również atrakcyjne rabaty na pokoje hotelowe oraz dla osób nocujących gratisowy drink w naszym klubie.  

źródło: www.lord.hotelekorona.pl