Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor Hotel

Kanarkowa 47, 11-041 Olsztyn
www.manorhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emilia Krupińska dział marketingu 512 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Manor Hotel

Olsztyński hotel z zapleczem konferencyjnym ponownie na sprzedaż

Data aktualności: 22-11-2012

 • Olsztyński hotel z zapleczem konferencyjnym ponownie na sprzedaż - Manor Hotel

  Syndyk masy upadłościowej po raz kolejny wystawił na sprzedaż obiekt nad Jeziorem Żbik w Olsztynie.

   

   

   

   

   

     Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka, na której znajduje się Hotel Manor, nadaje się do budowy hotelu, pensjonatu bądź kompleksu rekreacyjno-konferencyjnego. Wartość nieruchomości oszacowano na 28,1 mln zł netto. Oferty można składać do 24 kwietnia.

  Hotel Manor dysponuje 276 miejscami noclegowymi w pokojach i apartamentach. Na terenie nieruchomości znajduje się również budynek biurowy stanowiący zaplecze konferencyjne dla obiektu o powierzchni użytkowej blisko 467 mkw. W sumie hotel dysponuje 10 salami umożliwiającymi organizację konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń. W skład wyposażenia sal wchodzą: rzutniki cyfrowe, mobilne systemy nagłośnieniowe z mikrofonami bezprzewodowymi i przewodowymi, flipcharty, ekrany i tablice suchościeralne.

  Jak informuje strona internetowa Hotelu Manor, w restauracji i oranżerii możliwe jest organizowanie organizacji bankietów, wieczorów integracyjnych, uroczystych kolacji oraz przyjęć w różnej konwencji. Z kolei teren wokół obiektu - wraz z boiskiem do piłki nożnej i siatkówki - umożliwia organizację firmowych imprez integracyjnych. Dodatkową atrakcją dla gości obiektu jest strefa SPA & Welness z sauną suchą i parową, jacuzzi, salą fitness, solarium oraz gabinetami masażu.

   

   


  źródło: www.propertynews.pl