Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

Piaski 5, 12-220 Ruciane-Nida
http://www.mazurskiraj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Natasza Januszko Manager Sprzedaży 503 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

Kornelia Radzikowska w dziale marketingu Hotelu Mazurski Raj

Data aktualności: 27-01-2014

 • Kornelia Radzikowska w dziale marketingu Hotelu Mazurski Raj - Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA
  Kornelia Radzikowska dołączyła do Hotelu Mazurski Raj – Hotel, Marina & SPA, w którym objęła stanowisko managera ds. marketingu.
   
  Radzikowska ukończyła Wydział Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa, ze specjalizacją w komunikacji i PR. Z branżą marketingową jest związana od ponad 7 lat i posiada doświadczenie głównie w pracy po stronie agencji. Karierę rozpoczynała w Agencji Studio N-Art, a następnie Imaginarium Art. Do grona jej kluczowych klientów należały firmy MAN, EWT i Pasaż Muranów, a do jej najważniejszych realizacji należą m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cinemagic.pl, otwarcie Pasażu Muranów oraz produkcja filmów „Fenomen” (reż. T. Paradowicz) oraz „Powrót do Casablanki” (reż. M. Gago, B. Sulik).
   
  – Dołączenie nowej osoby do naszego zespołu jest wynikiem stabilnego i długofalowego procesu rozwoju hotelu. Kornelia będzie odpowiedzialna za całość działań marketingowych hotelu. Doświadczenie marketingowe, niesamowita komunikacja, otwartość i urok osobisty jest gwarantem sukcesu – mówi Przemysław Niżnik, prezes firmy Mazurski Raj.