Kornelia Radzikowska dołączyła do Hotelu Mazurski Raj – Hotel, Marina SPA, w którym objęła stanowisko managera ds. marketingu.

Radzikowska ukończyła Wydział Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa, ze specjalizacją w komunikacji i PR. Z branżą marketingową jest związana od ponad 7 lat i posiada doświadczenie głównie w pracy po stronie agencji. Karierę rozpoczynała w Agencji Studio N-Art, a następnie Imaginarium Art. Do grona jej kluczowych klientów należały firmy MAN, EWT i Pasaż Muranów, a do jej najważniejszych realizacji należą m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cinemagic.pl, otwarcie Pasażu Muranów oraz produkcja filmów „Fenomen” (reż. T. Paradowicz) oraz „Powrót do Casablanki” (reż. M. Gago, B. Sulik).

– Dołączenie nowej osoby do naszego zespołu jest wynikiem stabilnego i długofalowego procesu rozwoju hotelu. Kornelia będzie odpowiedzialna za całość działań marketingowych hotelu. Doświadczenie marketingowe, niesamowita komunikacja, otwartość i urok osobisty jest gwarantem sukcesu – mówi Przemysław Niżnik, prezes firmy Mazurski Raj.