Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Warszawa
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Rozmowy o kulturze i sztuce w centrum konferencyjnym w Ożarowie Mazowieckim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rozmowy o kulturze i sztuce w centrum konferencyjnym w Ożarowie Mazowieckim - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

  Przedstawiciele czterogwiazdkowego obiektu konferencyjno–hotelowego zapraszają na cykl spotkań kulturalno-artystycznych Forum Humanum.

   

   

   

   

     W zamierzeniu organizatorów – Janiny Tuory (kuratora projektu) oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel (mecenasa projektu) – cykl ma stać się platformą do dyskusji o sztuce i kulturze między artystami a światem biznesu i źródłem wzajemnych inspiracji. Nazwa projektu – Forum Humanum – nawiązuje do tytułu dzieła malarskiego Mariana Adamczyka. – Celem projektu jest promowanie szeroko pojętej sztuki poza murami muzeów, teatrów, oper, galerii... ale właśnie w połączeniu ze spotkaniami biznesowymi.- Naszym marzeniem jest stworzenie cyklu niecodziennych wydarzeń kulturalno-towarzyskich z udziałem wybitnych artystów prezentujących wybrane fragmenty swoich koncertów, spektakli, wystaw połączonych z dyskusją i komentarzem autorów. Na wydarzenie zapraszamy przedstawicieli biznesu oraz ludzi sztuki i nauki. Nasze motto to spotkać sztukę, czerpać z niej, spotkać i poznać ciekawych ludzi i samemubyć widzianym – słowem Forum Humanum – mówi Iwona Kątny, kierownik Działu PR i Marketingu w MCC Mazurkas.

  Zaproszenie do udziału w spotkaniach w Mazurkas Conference Centre & Hotel organizatorzy kierują do świata biznesu (BCC, KPPP, Kluby Biznesu i innych), prezesów i właścicieli firm z Warszawy i dużej części województwa mazowieckiego, a także do ludzi sztuki, nauki i artystów. Gośćmi pierwszego spotkania, które odbyło się 15 kwietnia 2012 r. byli światowej sławy skrzypkowie – prof. Krzysztof Jakowicz i Kuba Jakowicz oraz uznani polscy malarze – Marian Adamczyk i Michał Adamczyk. Kolejne spotkania z cyklu Forum Humanum odbędą się niebawem.

     źródło: www.mazurkashotel.pl

Oferty specjalne