Już 23 września 2013 r. w MCC Mazurkas Conference Centre Hotel w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się kolejna edycja jednej z najważniejszych imprez branży MICE. Tym razem Catering Show odbędzie się w całkiem nowej odsłonie.

Jak zapewniają organizatorzy przedsięwzięcia, uczestnicy imptezy będą mogli przenieść się w świat kulinarnych, często, bardzo odważnych doznań. W jednym miejscu Mazurkas Catering przygotuje kulinarne smakołyki zebrane prawie z całego świata, a co najważniejsze - wszystko odbędzie się w wymiarze eventowym. 

Z myślą o branży spotkań

- To będzie oferta jakiej potrzebuje branża – świeże i oryginalne spojrzenie na kulinarny wymiar eventu - zapewniają przedstawiciele Mazurkas Catering. Na liście atrakcji podczas Catering Show 2013 znalazły się m.in. Kulinarna odsłona owadów (koniki polne, szarańcze pustynne, karaczany madagaskarskie i inne), Świat na talerzu, czyli egzotyka bez tajemnic (dania z kangura, zebry, krokodyla czy antylopy) a także sekrety afrodyzjaków. Mazurkas Catering 360° ma na nowo zdefiniować kompleksową usługę cateringową, będącą ważnym elementem każdego wydarzenia. Wszystko to w połączeniu z nowym, profesjonalnym sprzętem cateringowym, stworzy mieszankę gotową do użycia. O oprawę artystyczną imprezy zadba zespół Bala Band, a na uczestników wydarzenia czekają nagrody ufundowane przez sponsorów.

Organizatorami Catering Show 2013 są Mazurkas Catering i BRILL AV Media oraz partnerzy: Rent Design i Triangoo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.