Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Warszawa
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Catering Show 2013 - zapraszamy na wydarzenie branżowe, jakiego nie było!

Data aktualności: 18-09-2013

 • Catering Show 2013 - zapraszamy na wydarzenie branżowe, jakiego nie było! - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

  Już 23 września 2013 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się kolejna edycja jednej z najważniejszych imprez branży MICE. Tym razem Catering Show odbędzie się w całkiem nowej odsłonie.

   

  Jak zapewniają organizatorzy przedsięwzięcia, uczestnicy imptezy będą mogli przenieść się w świat kulinarnych, często, bardzo odważnych doznań. W jednym miejscu Mazurkas Catering przygotuje kulinarne smakołyki zebrane prawie z całego świata, a co najważniejsze - wszystko odbędzie się w wymiarze eventowym. 

   

  Z myślą o branży spotkań

   

  - To będzie oferta jakiej potrzebuje branża – świeże i oryginalne spojrzenie na kulinarny wymiar eventu - zapewniają przedstawiciele Mazurkas Catering. Na liście atrakcji podczas Catering Show 2013 znalazły się m.in. Kulinarna odsłona owadów (koniki polne, szarańcze pustynne, karaczany madagaskarskie i inne), Świat na talerzu, czyli egzotyka bez tajemnic (dania z kangura, zebry, krokodyla czy antylopy) a także sekrety afrodyzjaków. Mazurkas Catering 360° ma na nowo zdefiniować kompleksową usługę cateringową, będącą ważnym elementem każdego wydarzenia. Wszystko to w połączeniu z nowym, profesjonalnym sprzętem cateringowym, stworzy mieszankę gotową do użycia. O oprawę artystyczną imprezy zadba zespół Bala Band, a na uczestników wydarzenia czekają nagrody ufundowane przez sponsorów.

   

  Organizatorami Catering Show 2013 są Mazurkas Catering i BRILL AV Media oraz partnerzy: Rent Design i Triangoo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Oferty specjalne