Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Medical SPA Hotel Lawendowe Termy

abp. Jakuba Świnki 10, 99-210 Uniejów
http://www.lawendowetermy.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Medical SPA Hotel Lawendowe Termy

Budowa kompleksu dobiega końca

Data aktualności: 22-11-2012

 • Budowa kompleksu dobiega końca - Medical SPA Hotel Lawendowe Termy

  W województwie łódzkim kończą się prace na budowie nowego kompleksu hotelowo-rekreacyjnego, realizowanego na terenie uzdrowiskowych źródeł w Uniejowie. Obiekt przyjmie pierwszych gości w sierpniu 2012 r.

   

   

   

   

   

   


  Kompleks o nazwie Lawendowe Termy znajdzie się na zachodnim brzegu rzeki Warty, w pobliżu złoża podziemnych, niskozmineralizowanych wód o temperaturze do 70 stopni Celsjusza. W obiekcie pojawią się czterogwiazdkowy hotel (w skrzydle wschodnim), restauracja i baseny (w części środkowej) oraz część rehabilitacyjna (w skrzydle zachodnim).

   

  Hotel będzie dysponował 110 miejscami noclegowymi w 55 pokojach dla gości. 6 pokoi zostanie dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, a 5 apartamentów będzie posiadało taras widokowy i jacuzzi. W hotelu pojawią się również sale konferencyjne z pełnym zapleczem audiowizualnym. Obiekt będzie posiadał dwa parkingi, wewnętrzny na 42 i ogólnodostępny na 56 miejsc parkingowych.

  Inwestycja firmy CS Investment  jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  źródło: www.lawendowetermy.com.pl

Oferty specjalne

 • Wiosenne Konferencje w samym centrum Polski

  Zapraszamy do organizacji spotkań firmowych, szkoleń i konferencji Do dyspozycji Gości oddajemy Sala konferencyjna dla 120 osób Sala konferencyjna VIP Room Nowoczesny sprzęt konferencyjny Internet Osobisty doradca ds. obsługi konferencji Komfortowe pokoje Wyśmienite Menu Szefa Kuchni Basen z wodą...
 • Wigilie dla Firm

  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii firmowej w Medical SPA Hotel Lawendowe Termy **** Nasz Szef Kuchni zadba o to, aby Państwa spotkanie było kulinarną ucztą dla podniebienia a dział eventów i imprez okolicznościowych zorganizuje wyśmienitą atmosferę przyjęcia....