Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Medical Spa Malinowy Dwór

Długa 10, 59-850 Świeradów-Zdrój
www.malinowydwor.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Medical Spa Malinowy Dwór

Drugie urodziny hotelu w Świeradowie-Zdroju

Data aktualności: 22-11-2012

 • Drugie urodziny hotelu w Świeradowie-Zdroju - Medical Spa Malinowy Dwór

  Należący do grupy Malinowe Hotele Medical Spa czterogwiazdkowy obiekt w Świeradowie Zdroju obchodzi drugą rocznicę obecności na rynku. Obecnie hotel kieruje swoją ofertę przede wszystkim do gości indywidualnych i biznesowych. 

   

   

   

   

   

   

  Obiekt posiada 121 miejsc noclegowych w 68 pokojach dla gości. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje klimatyzowana sala konferencyjna, która może pomieścić do 60 osób.
   
  W ciągu dwóch lat funkcjonowania Medical Spa Malinowy Dwór został rozbudowany o lądowisko dla helikopterów, kort tenisowy, pole do siatkówki plażowej oraz wypożyczalnię rowerów. Zmianom uległa także część gastronomiczna – wprowadzona została karta menu z lekkimi, dietetycznymi posiłkami, przygotowywanymi przez nowego szefa kuchni Szymona Przystupę, a w ofercie alkoholi znalazły się wina z regionalnej Winnicy Jaworek. Ponadto hotel wprowadził do oferty nowe zabiegi, m.in. z użyciem balneokosmetyków, których głównym składnikiem lecznicza woda siarczkowa ze źródła „Malina” w uzdrowisku Solec-Zdrój oraz rozbudował strefę fizjoterapii. W sierpniu 2012 r. hotel wprowadził pakiet pielęgnacyjny „Facet w Spa“ oraz rehabilitacyjno-terapeutyczny „Skazani na krzesło”, z myślą o osobach prowadzących siedzący tryb życia i mających problemy z kręgosłupem. 
   
  - Malinowy Dwór to jedyny taki hotel w Polsce. Przyjeżdżam tu regularnie nie tylko, by doprowadzić do porządku mój zmęczony po startach kręgosłup, ale przede wszystkim dla samego miejsca... Rewelacyjne położenie, doskonali fizjoterapeuci, świetne zaplecze Wellness i Spa, wspaniałe jedzenie, a przy tym – domowa atmosfera. Miejsce, do którego po prostu się wraca - mówi Klaudia Podkalicka, kierowca rajdowy, Ambasador Hotelu, kierowca otoMoto Team.
   
  Goście hotelu mają dostęp do szerokiej gamy zabiegów rehabilitacyjnych oraz Spa&Wellness, m.in. kąpieli siarkowych i borowinowych, kriosauny, kinezyterapii, fitness, gimnastyki, pilates, zumby, jogi, Nordic Walking, gimnastyki grupowej, masaży podwodnych- automatycznych i klasycznych. Wszystkie zabiegi realizowane w Hotelu zostały opracowane przez doświadczonych specjalistów z dziedziny medycyny, rehabilitacji i wellness life oraz kosmetologii. W hotelu dostępna jest również jedyna w regionie sauna solna.