Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Cieszyn

Motelowa 21, 43-400 Cieszyn
http://www.mercure.com/pl/hotel-3420-mercure-cieszyn/room.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Pieczonka koordynator ds. rezerwacji +48 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Cieszyn

Od lutego 2013 r. konferencyjny hotel działa w sieci Mercure

Data aktualności: 06-02-2013

 • Od lutego 2013 r. konferencyjny hotel działa w sieci Mercure - Mercure Cieszyn

  Położony w pobliżu największego przejścia granicznego z Republiką Czeską trzygwiazdkowy hotel jest obecnie modernizowany. Remontowi poddane zostały lobby i pokoje dla gości.

   

   

   

   

   

   


  Do końca stycznia 2013 r. obiekt był znany pod nazwą Orbis Halny Cieszyn. - Obecnie w hotelu trwa modernizacja lobby oraz pokoi hotelowych, co jest związane z dostosowaniem obiektu do wymagań marki Mercure. Znana marka i wysoka jakość usług to atuty, którymi nasi goście będą kierować się podczas wyboru hotelu w trakcie podróży - informuje Ilona Porwoł, Dyrektor Hotelu Mercure Cieszyn.

  Do dyspozycji organizatorów spotkań hotel oddaje cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 250 mkw. Na ich standardowe wyposażenie składają się: flipchart, łącze szerokopasmowe, mównica, klimatyzacja, rzutnik oraz wyposażenie video. Hotel oferuje również catering zewnętrzny. Na terenie hotelu znajdują się również: restauracja serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej, drink bar, centrum SPA z sauną oraz parking strzeżony. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 76 pokoi jedno- i dwuosobowych, w tym pokoje rodzinne oraz 2 apartamenty.

  źródło: Mercure

Oferty specjalne