Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

Leśna 1, 33-380 Krynica-Zdrój
www.mercurekrynica.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny wejdzie w skład grupy Accor i Orbis

Data aktualności: 28-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny wejdzie w skład grupy Accor i Orbis - Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

  Grupa Hotelowa Orbis podpisała kolejną umowę franczyzy - Już na początku 2013 r. do jej katalogu obiektów dołączy nowy obiekt - Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA. Będzie to piętnasty hotel Mercure w Polsce.

   

   

   

   

   

   


  Umowa franczyzy została podpisana z właścicielem hotelu „Motyl” Sp. z o.o. zgodnie z przyjętą przez Orbis strategią rozwoju tzw. „asset light”. Hotel zachowa dotychczasowy profil biznesowo-turystyczny, a dzięki międzynarodowej marce znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

  Usytuowany u podnóża Beskidu Sądeckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w uzdrowiskowej części Krynicy-Zdrój czterogwiazdkowy hotel posiada sale konferencyjne, w których organizować można konferencje, wideokonferencje, szkolenia, seminaria czy sympozja. Obiekt dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, z których jedna może obecnie pomieścić 50, a druga 220 osób. Sale są w wyposażone nowoczesny sprzęt audiowizualny, prosty w obsłudze centralny system sterowania, bezprzewodowy system tłumaczeń symultanicznych oraz system wideokonferencyjny, który umożliwia łączenie się z innymi salami wyposażonymi w tego typu sprzęt oraz nagłośnienie. W celu podniesienia komfortu szkolących się pomieszczenia wyposażono w system wentylacji i klimatyzacji. Na wyposażenie sal konferencyjnych składają się: centralny system sterowania, system wideokonferencyjny firmy Sony, magnetowid, magnetofon, mównica, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, system tłumaczeń symultanicznych, bezprzewodowe słuchawki, wizualizer, rzutnik pisma z folii, flipcharty, projektory multimedialne oraz rzutnik slajdów. W pomieszczeniach konferencyjnych istnieje również dostęp do internetu.

  Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 100 pokoi dla gości. Uczestnicy odbywających się w obiekcie konferencji mogą również korzystać z działającej w hotelu kawiarni oraz restauracji oferującej szeroką gamę tradycyjnych dań polskich oraz kuchni europejskiej. Hotelowa winiarnia - jedyna w uzdrowisku - oferuje z kolei bogaty zestaw win z różnych winnic i regionów świata. Z myślą o organizacji bankietów i bali przygotowano salą balową wyposażoną w specjalne oświetlenie i nagłośnienie, z profesjonalną obsługą muzyczną. Do dyspozycji gości pozostają również sauna, solarium, siłownia, jacuzzi, gabinety masażu a także stoły do bilarda i ping-ponga czy air hockey. Na specjalne życzenie obsługa hotelu służy pomocą w zorganizowaniu usług dodatkowych, takich jak wycieczki,     kuligi, ogniska czy zajęcia na strzelnicy.

  źródło: www.mercure.com