Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

Leśna 1, 33-380 Krynica-Zdrój
www.mercurekrynica.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

Siedemnasty hotel Mercure w Polsce pod nową marką i nazwą

Data aktualności: 20-02-2013

 • Siedemnasty hotel Mercure w Polsce pod nową marką i nazwą - Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

  Z dniem 15 lutego 2013 r. położony u podnóża Beskidu Sądeckiego Hotel Motyl w Krynicy-Zdroju zmienił swoją nazwę i dołączył do sieci Mercure. Rebranding obiektu umożliwiło podpisanie umowy franczyzowej z Grupą Hotelową Orbis.

   

   

   

   

   

   


  Jest to drugi hotel Mercure w województwie małopolskim po hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Modernizacja obiektu, której efektem są wprowadzone pod koniec grudnia 2012 r. zmiany, była możliwa dzięki środkom unijnym, o które hotel wystąpił do PARP. - Włączenie kolejnego hotelu do sieci Mercure jest dla nas ogromnym sukcesem – mówi Joanna Świerkosz, Dyrektor Marketingu w Orbis S.A. - Rozwijamy się zgodnie z założeniami strategii „asset light”. Jestem przekonana, że goście hotelu szybko zaakceptują i polubią markę Mercure, która szanuje lokalne tradycje i stawia na różnorodność - dodaje.

  Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji 4 sale konferencyjne (Jaworzyna, Parkowa, Kryniczanka, Słotwinka), które są klimatyzowane i zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny. W pomieszczeniach mogą być organizowane konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. O prawidłowy przebieg wydarzeń dba wyznaczony do tego celu koordynator.

  Na terenie hotelu mieszczą się restauracja Zdrojowa serwująca potrawy kuchni regionalnej oraz europejskiej, Winiarnia, basen, jacuzzi oraz zajmujące powierzchnię 1200 mkw. medical SPA. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 100 klimatyzowanych pokoi z dostępem do internetu. W hotelu znalazł się również pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, goście mogą też przebywać w obiekcie ze swoimi zwierzętami domowymi. Hotel posiada monitorowany garaż podziemny na 60 miejsc, a przy hotelu znajduje się 40 dodatkowych miejsc parkingowych.

  źródło: Accor