Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Głogowska 14, 60-734 Poznań
pcc.mtp.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Ostańska-Janicka 61 86...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Magdalena Hołowińska specjalistą ds. relacji z klientami

Data aktualności: 22-11-2012

 • Magdalena Hołowińska specjalistą ds. relacji z klientami - Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)
  Poznańskie centrum kongresowe ma nową osobę odpowiedzialną za relacje z klientami. Do obowiązków Magdaleny Hołowińskiej należeć będzie pozyskiwanie nowych klientów, w szczególności stowarzyszeń krajowych i zagranicznych oraz współpraca z ICCA. 
   
   
   
   
   
   
   
  Hołowińska jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz turystyki i rekreacji w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Posiada równiez tytuł magistra zarządzania destynacją turystyczną w University College Birmingham, ukończyła także Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 
   
  Doświadczenie zawodowe w branży spotkań Magdalena Hołowińska zdobywała w Warsaw Convention Bureau, gdzie na stanowisku specjalisty ds. marketingu i sprzedaży odpowiadała za promocję Warszawy w kraju i zagranicą. Następnie była specjalistą ds. marketingu i sprzedaży w Zespole Pałacowym Galiny.
   
  Poznań Congress Center to nowoczesne centrum kongresowe, składające się z 77 sal konferencyjnych. Pomieszczenia są wyposażone w najnowsze technologie i modułowy system przesuwnych ścian. W obiekcie można organizować zarówno spotkania biznesowych dla kilkunastu osób, aż po kongresy dla ponad 7 tys. uczestników.
   
  źródło: www.mtp.pl