Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Głogowska 14, 60-734 Poznań
pcc.mtp.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Ostańska-Janicka 61 86...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Poznań Congress Center uznane za Markę Wielkopolski

Data aktualności: 19-03-2014

 • Poznań Congress Center uznane za Markę Wielkopolski - Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)
  Centrum kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich uzyskało tytuł „Marka Wielkopolski” przyznawany innowacyjnym przedsiębiorstwom przyczyniającym się do budowy pozytywnego wizerunku województwa w kraju i na arenie międzynarodowej.
   
  Wręczenie wyróżnienia miało miejsce 17 marca 2014 r. Dokonał go marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Nagrodę odebrała Iwona Kasprzak-Ciesielska, dyrektor ds. marketingu Międzynarodowych Targów Poznańskich.
   
  Najlepsze centrum kongresowe w Poznaniu
   
  Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały wyróżnione za centrum konferencyjno-kongresowe Poznań Congress Center, a w szczególności za bogatą infrastrukturę, innowacyjne rozwiązania technologicznie oraz najnowocześniejszą w Polsce salę widowiskowo-koncertową. Zdaniem Kapituły Certyfikacyjnej obiekt tej klasy przyczynia się do budowy pozytywnego wizerunku Wielkopolski na mapie turystyki biznesowej w Polsce.
   
  Marka Wielkopolski „Greater Thing from Greater Poland” to wyróżnienie nadawane w celu promocji najlepszych w Wielkopolsce przedsiębiorstw i przedsięwzięć, które osiągnęły sukces i przyczyniają się do kreowania nowoczesnego i atrakcyjnego wizerunku Wielkopolski.