Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Głogowska 14, 60-734 Poznań
pcc.mtp.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Ostańska-Janicka 61 86...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Przemysław Trawa na czele zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich

Data aktualności: 30-12-2014

 • Przemysław Trawa na czele zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich - Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

  Trwa konkurs na stanowisko dyrektora zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o. o. Rada Nadzorcza MTP podjęła uchwałę, że do czasu rozstrzygnięcia konkursu od nowego roku tę funkcję będzie pełnił Przemysław Trawa.

   

  W roli prezesa Przemysław Trawa zastąpi Andrzeja Byrta, który tę funkcję sprawował od 2009 roku. Obecnie Andrzej Byrta obejmie stanowisko ambasadora we Francji i Księstwie Monako, i to jest powodem zmiany w zarządzie MTP. Wiceprezesem nadal będzie Tomasz Kobierski. Do rozstrzygnięcia konkursu zarząd będzie funkcjonował w składzie dwuosobowym.
   

  Przemysław Trawa ukończył Ekonomikę i Organizację Handlu Zagranicznego na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi związany jest od 83 roku – wcześniej kierował Wydziałem Ekonomicznym oraz był dyrektorem ds. ekonomiczno-organizacyjnych. Zasiadał już na stanowisku prezesa zarządu MTP -  w latach 2007-2009. Natomiast w latach 1996-2007 oraz 2009-2014 pełnił funkcję wiceprezesa. Ponadto, Przemysław Trawa jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na studiach podyplomowych z zakresu prawa dewizowego.

   

  Konferencje w Poznaniu

  Obiekt, jakim od 1 stycznia 2015 pokieruje Przemysław Trawa, to nowoczesne centrum kongresowe, wystawiennicze i widowiskowo-sportowe. Poznań Congres Center to krajowy lider organizacji konferencji oraz kongresów, który zawiera w sobie wszystkie obiekty MTP. PCC oferuje salę widowiskowo-koncertową dla 2 000 osób, ponad 70 sal konferencyjnych oraz 16 zróżnicowanych pod względem wielkości i charakteru pawilonów wystawienniczych. To łącznie ponad 150 000 mkw. powierzchni konferencyjnej, która mieści w sobie także parking dla 2 000 samochodów oraz ponad 20 obiektów gastronomicznych.