Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mikołajki Resort & SPA

Jora Wielka 54c, 11-730 Mikołajki
mikolajki-resort.pl/konferencje

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Niksa 733 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mikołajki Resort & SPA

Trwają przygotowania do otwarcia obiektu

Data aktualności: 27-03-2013

 • Trwają przygotowania do otwarcia obiektu - Mikołajki Resort & SPA

  Już na początku czerwca 2013 r. na Mazurach zostanie oddany do użytku nowy hotel. Znajdą się w nim sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 500 mkw.

   

   

   

   

   

   


  Trzygwiazdkowy Hotel Mikołajki Resort by DeSilva odda do dyspozycji organizatorów konferencji 8 sal konferencyjnych, mieszczących łącznie do 535 uczestników spotkań. Pomieszczenia zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i  będą posiadały dostęp do światła dziennego.

  Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się ponad 160 pokoi oraz 16 niezależnych bungalowów. Hotelowa restauracja będzie specjalizowała się w daniach kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. W obiekcie działać będą również bar i całodobowy sklep z napojami, przekąskami oraz produktami dla dzieci. Ofertę kompleksu uzupełnią centrum rekreacji i wellness o powierzchni ponad 700 mkw z basenami i saunami, 5 ha terenu zielonego z kortami tenisowymi i boiskiem do siatkówki, a także wewnętrzne jezioro z pomostem i największa w tym rejonie prywatna, piaszczysta plaża.

  - Po latach kojarzenia naszej sieci tylko z Mazowszem, cieszymy się, że teraz obiekty DeSilva wchodzą do nowych miast: Mikołajek, Opola i Poznania. Już wcześniej pojawiliśmy się w Krakowie w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva oraz w Katowicach przy porcie lotniczym gdzie funkcjonuje 3-gwiazdkowy, przylotniskowy hotel DeSilva Inn Katowice Airport. Wkrótce będziemy mogli z dumą powiedzieć o ogólnopolskiej sieci Hoteli DeSilva – mówi Witold Ignatowski, prezes zarządu spółki Hotele DeSilva.

  źródło: DeSilva