Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Młyn Jacka Hotel & SPA

Jaroszowice 234, 34-100 Wadowice
www.hotelmj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Górny Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu 33 87...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Młyn Jacka Hotel & SPA

Nowe miejsce na konferencje w Wadowicach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje w Wadowicach - Młyn Jacka Hotel & SPA

  Zimą bieżącego roku, na obrzeżach Wadowic otwarty zostanie nowy, czterogwiazdkowy hotel Młyn Jacka.

   

   

   

   

   

     Młyn Jacka Hotel & SPA to luksusowy obiekt zlokalizowany w dawnym młynie, w pięknej scenerii Beskidu Małego. Hotel oferuje wnętrza z duszą, a ponadto wysoki standard oraz nowoczesną architekturę i technologię. Młyn Jacka stanowi idealne połączenie  postindustrialnej konstrukcji z oryginalnym wystrojem. Niezwykłego charakteru dodadzą miejscu ekspozycje zrekonstruowanych maszyn młynarskich.

  Do dyspozycji gości nowy hotel udostępni 122 miejsca noclegowe w komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych oraz luksusowych apartamentach.

  W hotelu znajdzie się profesjonalnie przygotowane zaplecze konferencyjno-eventowe wyposażone nowocześnie i ekskluzywnie. Największa sala szkoleniowa pomieści 200 osób w układzie teatralnym, natomiast mniejsza, pozwoli na organizację spotkań z udziałem 100 uczestników. Dla gości udostępniana będzie również Sala VIP, odpowiednia dla 12 osób, gdzie możliwe będzie przeprowadzenie krajowych i międzynarodowych wideokonferencji przy pomocy łączy kodowanych i otwartych.

  Dużą część obiektu zajmować będzie SPA & Wellness, gdzie po trudach podróży i po ciężkim dniu pracy będzie można odpocząć i zrelaksować się. Goście w ramach oderwania się od pracy korzystać będą mogli również z kompleksu wodnego.

  W hotelu nawet zwykłe miejsca zaskakiwać będą swoją niezwykłością: w restauracji a’la carte – znajdzie się stanowisko do gotowania „na żywo”, a unikatowy bar przyciągać będzie gości na kawę i drinka w podziemiach.

  Otwarcie hotelu nastąpić ma zimą 2011 roku.  źródło: www.hotelmj.pl

Oferty specjalne

 • Sylwester 2013

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z Pakietu Sylwestrowego w Młyn Jacka Hotel & SPA, położonym w samym sercu Beskidu Małego. Gwarantujemy wspaniałą rozrywkę dla rodziny, relaks w strefie SPA & Wellness oraz szaloną zabawę Sylwestrową. W ramach pakietu zapewniamy: - noclegi w pokoju o wybranym...