Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Młyn Jacka Hotel & SPA

Jaroszowice 234, 34-100 Wadowice
www.hotelmj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Górny Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu 33 87...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Młyn Jacka Hotel & SPA

Otwarcie obiektu już niebawem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarcie obiektu już niebawem - Młyn Jacka Hotel & SPA

  W czterogwiazdkowym hotelu w Jaroszowicach trwają ostatnie przygotowania do przyjęcia pierwszych gości.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W obiekcie znajdzie się 140 miejsc noclegowych w 65 pokojach jedno i dwuosobowych oraz apartamentach. Hotel będzie miał również własną restaurację o nazwie "Spichlerz Smaków" oraz mieszczący się w podziemiach bar "Teatralnia Czartak". W części Spa & Wellness, która zostanie uruchomiona w lecie br., znajdzie się osiem gabinetów zabiegowych, dwa baseny oraz sauny. Dodatkowymi atrakcjami dla gości mają być kręgielnia i boisko do krokieta.

   

  Hotel & SPA Młyn Jacka będzie również posiadał nowoczesne zaplecze konferencyjno-eventowe. Największa sala szkoleniowa będzie w stanie pomieścić 200 osób w układzie teatralnym, a mniejsza – 100 osób. Z kolei sala VIP dla 12 osób umożliwi prowadzenie krajowych i międzynarodowych wideokonferencji przy pomocy łączy kodowanych i otwartych.

   

   

   

  źródło: www.konferencje.pl

   

Oferty specjalne

 • Sylwester 2013

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z Pakietu Sylwestrowego w Młyn Jacka Hotel & SPA, położonym w samym sercu Beskidu Małego. Gwarantujemy wspaniałą rozrywkę dla rodziny, relaks w strefie SPA & Wellness oraz szaloną zabawę Sylwestrową. W ramach pakietu zapewniamy: - noclegi w pokoju o wybranym...