Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska

Marsa 56c, 04-242 Warszawa
http://www.centrummtpolska.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MT Polska

Już jutro rozpoczyna się spotkanie branży eventowej – Targi Event 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już jutro rozpoczyna się spotkanie branży eventowej – Targi Event 2012 - MT Polska

  Blisko 100 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi dla branży eventowej podczas IV Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2012. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

   

   

   

   

   

   
  - Przed nami kolejna już edycja Targów Event, wydarzenia szczególnego dla branży eventowej, pełnego różnorodnych inspiracji na niezapomniane imprezy. Tutaj w jednym miejscu wystawcy pokażą pełną ofertę produktów i usług, które pozwolą od A do Z przygotować profesjonalny event. Co więcej, jako jedyne wydarzenie biznesowe tego typu w Polsce dedykowane właśnie przedstawicielom rynku eventowego, Targi Event służą integracji branży, wymianie doświadczeń i pozyskaniu wartościowej wiedzy na temat biznesu. Jak na prawdziwy event przystało przez dwa dni targów nie zabraknie też wspaniałych atrakcji dla zwiedzających, które dostarczą szeregu pomysłów na rozrywkowo-rekreacyjną część przygotowywanych wydarzeń. Mówiąc krótko, Targi Event to nieocenione źródło kompleksowej wiedzy dla organizatorów wszelakich imprez, dlatego warto tu być – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów Event.


  Przez dwa dni w jednym miejscu zwiedzający będą mogli zapoznać się z niestandardowymi atrakcjami eventowymi, najnowszymi rozwiązaniami technicznymi zapewniającymi odpowiednią oprawę wydarzeń, a także obiektami na organizację imprez czy usługami z zakresu ich obsługi. Ponadto targom towarzyszyć będzie szeroki program konferencji i prelekcji, podczas których polscy oraz zagraniczni eksperci będą opowiadać o kulisach eventowego biznesu. Na zwiedzających czekać będzie również wiele atrakcji, jak wirtualna strefa gier Budda Play, turniej Rummikuba ze znanym aktorem - Robertem Moskwą, czy przejażdżki po torze kartingowym, jak również liczne pokazy, zabawy i konkursy.

   

  źródlo: www.targievent.pl.