Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska

Marsa 56c, 04-242 Warszawa
http://www.centrummtpolska.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MT Polska

Pięć lat Targów Event

Data aktualności: 20-06-2013

 • Pięć lat Targów Event - MT Polska
  Jak stworzyć event, który na długo zapadnie w pamięci? Skąd czerpać pomysły i gdzie szukać podwykonawców do organizacji różnego rodzaju imprez? Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć podczas V Targów Event, które odbędą się w dniach 2-4 października 2013 r. w Centrum MT Polska w Warszawie.
   
   
   
   
   
   
   
  Targi Event to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które kierowane jest wyłącznie do branży eventowej. Na uczestników czekać będą nowinki ze świata eventów, najnowsze rozwiązania techniczne, a także szereg produktów i usług potrzebnych do organizacji imprez. Co więcej, nie zabraknie widowiskowych pokazów i merytorycznych spotkań, dzięki którym będzie można zyskać fachową wiedzę na temat rynku. 
   
  - Tegoroczne targi to sam w sobie wyjątkowy event, bo będziemy świętować już piąte urodziny tej imprezy. Dodatkowo też, jak co roku, wystawcy będą mogli zachwycić uczestników barwnymi pokazami, dając przedsmak tego, jak można zrealizować własne wydarzenie. Jednak ta impreza to również coś więcej niż tylko bogate w prezentacje show. Targi Event są od lat platformą integrująca branżę. Na miejscu można zdobyć aktualną wiedzę odnośnie wciąż rozwijającego się rynku, wymienić się cennymi doświadczeniami i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. To tym cenniejszy atut, że targi te są jedynym wydarzeniem tego typu w Polsce w całości poświęconym branży eventowej. W poszukiwaniu inspiracji przyjeżdżają tu więc przedstawiciele świata marketingu, PR i eventów, co z kolei stwarza szansę dla firm, by na szeroką skalę pokazać swe usługi i pozyskać nowych klientów – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy MT Polska, organizującej Targi Event.
   
   
  Targi Event odwiedzają osoby zajmujące się organizacją imprez różnego typu. Nie brakuje przedstawicieli agencji eventowych, reklamowych i PR, jak również przedstawicieli samorządów odpowiedzialni za przygotowanie wydarzeń w gminach, miastach czy dzielnicach. Ponadto wśród zwiedzających pojawiają się organizatorzy targów, zjazdów, konwencji i kongresów, a nawet wydarzeń politycznych, kulturalnych i sportowych. Przyjeżdżają tu również event menadżerowie korporacji i dużych firm, a nawet firmy zajmujące się kompleksową obsługą wesel. 
   
   
  Targi Event prezentują kompleksową ofertę produktów, usług i rozwiązań służących profesjonalnemu przygotowaniu różnorodnych eventów, od tych o charakterze edukacyjnym lub biznesowym jak konferencje, szkolenia czy kongresy, po te bardziej rozrywkowe, jak koncerty, imprezy sportowe lub kulturalne. Tematyka targów obejmuje produkty i technologie, w tym nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, scenografię, a także efekty specjalne i pirotechnikę, atrakcje eventowe, jak choćby grupy i agencje artystyczne, a nawet obiekty na różnego typu eventy. Nie zabraknie też propozycji z zakresu baru i cateringu, obsługi personalnej eventów, bezpieczeństwa i porządku oraz nośników reklamowych.