Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Niebieskie Migdały

Okuninka 147, 22-232 Okuninka
www.niebieskiemigdaly-okuninka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Niebieskie Migdały

W Okunince nad Jeziorem Białym powstaje nowe miejsce na szkolenia i warsztaty

Data aktualności: 11-01-2013

 • W Okunince nad Jeziorem Białym powstaje nowe miejsce na szkolenia i warsztaty - Niebieskie Migdały

  W maju 2013 r. w miejscowości Okuninka nad Jeziorem Białym zostanie uruchomiony nowy ośrodek wypoczynkowy. W obiekcie pojawi się również sala szkoleniowa. W pomieszczeniu będzie można organizować konferencje, szkolenia i spotkania z udziałem do 50 osób.

   

   

   

   

   

   


  W Rodzinnym Klubie Wypoczynkowym Niebieskie Migdały znajdzie się 120 miejsc noclegowych w 40 pokojach z łazienkami: 16 pokojach czteroosobowych, 4 pokojach trzyosobowych, 18 pokojach dwuosobowych oraz 2 apartamentach czteroosobowych. Na terenie ośrodka znajdą się również restauracja, bar, kryty basen, plaża z palmami, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe, grillowisko oraz wypożyczalnia rowerów. Na specjalne życzenie gości ośrodka organizowane będą wycieczki po okolicy oraz na Ukrainę.

  źródło: www.niebieskiemigdaly-okuninka.pl