Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

NoBo Hotel

Liściasta 86, 91-357 Łódź
www.nobohotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Wypchał Manager ds. Sprzedaży i marketingu +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
NoBo Hotel

W sierpniu 2011 r. Łódź zyska nowy hotel

Data aktualności: 22-11-2012

 • W sierpniu 2011 r. Łódź zyska nowy hotel - NoBo Hotel

  Planowane na maj 2011 r, otwarcie NoBo Hotelu w Łodzi przesunięte zostało na sierpień bieżącego roku, kiedy to nowy obiekt przyjmie swoich pierwszych gości.

   

   

   

   

   

   


  NoBo Hotel cechuje nowoczesny, designerski styl. Obiekt znajduje się blisko centrum miasta,  na skrzyżowaniu ulic Włókniarzy i Liściastej. Do dyspozycji gości oddanych zostanie 50 miejsc noclegowych w 19 pokojach dwuosobowych standard (w tym 15 pokoi z oddzielnymi łóżkami i 4 pokoje z jednym małżeńskim łóżkiem), 5 pokojach dwuosobowych o podwyższonym standardzie z oddzielnymi łóżkami, oraz jednym apartamenciem dwuosobowym z małżeńskim łóżkiem z baldachimem. Pokoje wyposażone będą m.in. w TV oraz Internet. W hotelu nie zabraknie też restauracji, gdzie serwowane będą dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

   

  Na potrzeby konferencji i szkoleń w hotelu znajdą się 2 klimatyzowane, specjalnie przygotowane sale konferencyjne. Sale posiadać będą niezbędny sprzęt multimedialny i projekcyjny. W hotelu znajdzie się również Business Room, przygotowany z myślą o partnerach biznesowych poszukujących dyskretnego miejsca sprzyjającego przeprowadzaniu negocjacji, rozmów rekrutacyjnych oraz szkoleń w mniejszym gronie pracowników. Po ciężkim dniu zaznać relaksu będzie można w niewielkim SPA, jakim dysponować ma nowy hotel.


  źródło: www.nobohotel.pl