Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Balzera 21d, 34-500 Zakopane
www.nosalowy-dwor.eu

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Nidzgorska-Mazonik Dyrektor Regionalny Sprzedazy 604-3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Zakopiański kompleks rozbuduje się o condohotel

Data aktualności: 23-11-2012

 • Zakopiański kompleks rozbuduje się o condohotel - Nosalowy Dwór Resort & SPA

  Konferencyjny obiekt, w skład którego wchodzą trzygwiazdkowy hotel Nosalowy Dwór i czterogwiazdkowy Grand Hotel Nosalowy Dwór powiększy się o kolejną placówkę. Budowa condohotelu Nosalowy Dwór, który będzie spełniał standard co najmniej czterech gwiazdek rozpocznie się w grudniu 2012 r.

   

   

   

   

   


  Pięciokondygnacyjny obiekt powstanie przy ul. Balzera, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Narciarskiego Nosal oraz Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na poziomie 4 kondygnacji znajdzie się przeszklona przewiązka łącząca powstający obiekt z hotelem Grand Nosalowy Dwór, w którym znajdują się centrum konferencyjne, basen, sala fitness, centrum SPA La Perla, restauracja Mare Monti oraz kawiarnia Panoramika. Na poziomie parteru pojawi się przestronny hall recepcyjny z lobby barem, sale restauracyjne oraz narciarnia z bagażownią. Condohotel będzie posiadał 158 apartamentów o powierzchni od 26 do 58 mkw. z możliwością łączenia. W budynku zaprojektowano również otwarte atrium rozpościerające się na wszystkie kondygnacje, rozświetlające przestronne korytarze światłem dziennym za pomocą przeszklonego dachu. Z kolei w podziemnych kondygnacjach dwupoziomowy garaż z 70 miejscami parkingowymi. Wszystkie kondygnacje skomunikowane są eleganckimi windami. Projektowaną inwestycję otacza częściowo zalesiona działka o powierzchni ponad 3 ha, na której pojawią się korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, mini pole golfowe, amfiteatr, ścieżki spacerowe i joggingowe, ścianka wspinaczkowa, szałas góralski w otoczeniu stawu, park linowy, park zabaw dla dzieci oraz inne elementy małej architektury. W okresie zimowym dostępne będzie lodowisko oraz taśmowy wyciąg narciarski dla najmłodszych adeptów narciarstwa.

  Goście condohotelu będą mieli możliwość bezpośredniego przejścia do znajdującego się w hotelu Grand Nosalowy Dwór Centrum Konferencyjnego Rysy, w skład którego wchodzi sala konferencyjna o powierzchni ponad 400 mkw. na 500 miejsc, z przestronnym foyer, którą można dowolnie podzielić na 6 mniejszych pomieszczeń w dowolnej konfiguracji. Ten elastyczny układ pozwala na zorganizowanie równolegle wielu spotkań, szkoleń czy wykładów. Łączna powierzchnia wystawiennicza wspomnianej przestrzeni to 620 mkw., natomiast łączna powierzchnia sal konferencyjnych to 410 mkw. Na wyposażenie Centrum Konferencyjnego składają się: mikrofony z systemem nagłaśniającym, ekrany, rzutniki pisma, flipcharty, wskaźniki laserowe, odtwarzacze DVD, telewizory i rzutniki multimedialne. We wszystkich salach konferencyjnych istnieje również nielimitowany dostęp do internetu.

  Już teraz kompleks Nosalowy Dwór świadczy szeroki wachlarz usług hotelowo gastronomicznych, co w znacznym stopniu zwiększa różnorodność oferty dla uczestników odbywających się w hotelach wydarzeń. Jednym z atutów placówki jest obszerne Centrum Wellness & SPA oraz czynne przez cały rok lądowisko dla helikopterów. W najbliższej przyszłości w jednym z istniejących obiektów powstanie mini-browar, który dostarczy dla gości specjalną markę piwa.

  Oferta inwestycyjna condohotelu Nosalowy Zdrój obejmuje m.in. zakup apartamentu hotelowego, gwarancję zwrotu zainwestowanego kapitału w wysokości 7% rocznie oraz umowę najmu na okres 5 lat. Realizacją kolejnych etapów budowy obiektu zajmą się cztery firmy. Prace mają rozpocząć się na początku grudnia 2012 r., a ich zakończenie ma nastąpić w trzecim kwartale 2014 r. Koszt budowy condohotelu to ok. 50 mln złotych.
   

  źródło: www.nosalowy-dwor.eu

Oferty specjalne

 • Zintegruj grupę przy grillu - Wiaty grillowe w Nosalowym Dworze

  Wiaty grillowe, zlokalizowane tuż przy świerkowym lesie, to najnowszy obiekt na mapie resortu. Są doskonałym miejscem na integrację przy grillowej kolacji lub spotkanie przy ognisku latem i zimą. Aromat rozmarynu, pieczonych mięs i grillowanych warzyw. Blask ognia, wspólna biesiada i tańce na...