Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Gdańsk Marina

Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Kaniewska Specjalista ds MICE +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Gdańsk Marina

Zobacz nowe wnętrza hotelu Novotel Gdańsk Marina

Data aktualności: 28-08-2013

 • Zobacz nowe wnętrza hotelu Novotel Gdańsk Marina - Novotel Gdańsk Marina
  W gdańskim hotelu zakończyła się modernizacja powierzchni ogólnodostępnych. Od sierpnia 2013 r. uczestnicy odbywających się w obiekcie konferencji mogą korzystać z odnowionego lobby, recepcji oraz baru.
   
  Obiektom nadano nowoczesny i zarazem funkcjonalny charakter, zgodny ze współczesnymi wymogami marki Novotel oraz trendami w aranżacji wnętrz. Projekt uwzględnił najnowsze wymogi marki Novotel. Zgodnie z nimi lobby to „serce hotelu”, w którym goście mogą odbywać spotkania biznesowe i nieformalne, zjeść swobodnie posiłek, popracować na laptopie czy przeczytać gazetę.
   
  Odnowione lobby daje poczucie przytulności m.in. dzięki zestawieniu kolorów pomarańczowego i lazurowego. Zadbano również o odpowiednie natężenie oraz barwę oświetlenia ścian i sufitu. Wyróżnikiem, a także ciekawym elementem całego wystroju są umieszczone w centralnym miejscu regały z książkami, tworzące mini bibliotekę. - Lobby i recepcja, które stanowią wizytówkę całego hotelu, zostały zaprojektowane z użyciem mebli o nowoczesnych kształtach oraz w intensywnych kolorach. Wystrój nawiązuje do nadmorskiego charakteru obiektu, a radosne kolory i oświetlenie nadają bardziej wypoczynkowy ton tej przestrzeni- mówi Edgar Kaszubski, architekt z pracowni Studio Virgo, odpowiedzialnej za realizacje inwestycji.