W czterogwiazdkowym warszawskim hotelu trwają prace remontowe w salach konferencyjnych. Już wkrótce zmieni się w nim również wystrój pokoi oraz restauracji.

Prace w sześciu salach konferencyjnych, hotelowym foyer i Restauracji Essencia są już na ukończeniu. W dalszej kolejności wykonane zostaną renowacje pokoi - na trzech piętrach zostaną one urządzone w stylu "Next", a kolejne 15 w stylu "Textile". Zmianie ulegnie również wystrój restauracji śniadaniowej, podobnie jak Le Baru i Le Caffe, które zostaną całkowicie przebudowane.

Konferencje w centrum Warszawy

W położonym w centrum Warszawy hotelu Novotel Warszawa Centrum znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych. Każda z nich została wyposażona w sprzęt multimedialny najwyższej klasy. Uczestnicy odbywających się w obiekcie spotkań mają do dyspozycji kilka lokali gastronomicznych - Restauracje 404 i Essencia, kawiarnię Novotel Cafe oraz hotelowy bar. W obiekcie znajdują się 733 pokoje dla gości. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.