Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Muflon

Sanatoryjna 32, 43-450 Ustroń
www.orw-muflon.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Radosław Seklecki Kierownik ORW Muflon +4833...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Muflon

Zobacz centrum konferencyjne z zapleczem rehabilitacyjnym w Beskidach

Data aktualności: 26-09-2013

 • Zobacz centrum konferencyjne z zapleczem rehabilitacyjnym w Beskidach - Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Muflon
  Centrum konferencyjne Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Muflon w Beskidach spełnia najwyższe wymagania, jakie przed obiektami konferencyjnymi stawiają firmy szkoleniowe, zespoły trenerskie oraz korporacje handlowe.
   
  Oferta ośrodka przeznaczona jest dla firm, które chcą połączyć pracę z odrobiną wypoczynku. Przygotowana jest z myślą zarówno o kadrze zarządzającej, która w atmosferze spokoju, z dala od codziennego stresu potrzebuje miejsca do omówienia nowych strategii, jak również firm szukających wyjątkowych miejsc do organizacji kreatywnych spotkań i wszelkiego rodzaju warsztatów, szkoleń czy konferencji.
   
  Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Muflon oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji trzy klimatyzowane sale konferencyjne na odpowiednio 150, 60 i 30 osób. Pomieszczenia mają możliwość łączenia ze sobą, dając przy tym pełną dowolność aranżacji organizowanego w nich wydarzenia. Sale są wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, projektory multimedialne, wizualizer, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz kserokopiarkę. Całość wyposażenia sal konferencyjnych jest zintegrowana w jeden system sterowania nagłośnienia i prezentacji.
   
  Także dla niepełnosprawnych
   
  Na zaplecze noclegowe Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Muflon składa się 178 miejsc noclegowych w 73 pokojach: apartamentach, pokojach typu "studio", pokojach 2, 3 i 4- osobowych oraz apartamentach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i są wyposażone w telewizję satelitarną, telefon oraz dostęp do internetu. Do dyspozycji gości ośrodka pozostają również sauna i siłownia.
   
  Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Muflon jest częściowo dostosowany do przyjmowania osób z niepełnosprawnością ruchową oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich. Obiekt specjalizuje się w rehabilitacji narządów ruchu, a wśród oferowanych w nim zabiegów wymienić można; masaż klasyczny i podwodny, łóżko AquaMED (hydromasaż na sucho), wirówki kończyn górnych i dolnych, diadynamikę, interdynamikę, jonoforezę, naświetlanie lampą Sollux, a także leczniczą gimnastykę grupową i indywidualną.