Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Biały Daniel

Harcerska 1, 63-435 Sośnie

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Biały Daniel

Trwa rozbudowa stanicy o zaplecze dla eventów i imprez plenerowych

Data aktualności: 07-02-2013

 • Trwa rozbudowa stanicy o zaplecze dla eventów i imprez plenerowych - Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Biały Daniel

  Położona 25 km od Ostrowa Wielkopolskiego stanica w Mojej Woli przejdzie gruntowną modernizację. Po jej zakończeniu w obiekcie będzie można organizować konferencje, spotkania integracyjne oraz imprezy plenerowe.

   

   

   

   

   

   


  Stanica będzie obiektem czynnym przez cały rok. Po zakończeniu prac remontowych pojawią się w niej scena z zapleczem dla artystów, ozdobne wejście z wieżą i wiatami ekspozycyjnymi i wędzarnia z grillem. Zmodernizowany zostanie również pawilon hotelowy, w którym znajdą się miejsca noclegowe dla 50 osób. Na terenie obiektu znajdą się również wielofunkcyjne boisko oraz parking. W planach jest również zapewnienie gościom dostępu do internetu.

  Całkowity koszt inwestycji to 2,3 mln złotych z czego 1 mln stanowi unijne dofinansowanie w ramach programu "Stanica „Biały Daniel” przystanią dla wędkarzy”. Obiekt ma zostać oddany do użytku w czerwcu 2013 r.

  źródło: gmina Sośnie