Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy eFeS Firlej

Wczasowa 1, 21-136 Firlej
www.efesfirlej.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy eFeS Firlej

Ośrodek na konferencje przeznaczony na sprzedaż lub wynajem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ośrodek na konferencje przeznaczony na sprzedaż lub wynajem - Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy eFeS Firlej

  Zarząd lubelskiej spółki FS Holding poinformował o możliwości kupna lub dzierżawy placówki nad Jeziorem Firlej.

   

   

   

   

   

     Oferty z podaniem cen i warunków można składać w terminie do dnia 13 kwietnia 2012 r. w siedzibie firmy przy ul. Czechowskiej 19A w Lublinie. Dodatkowe informacje na temat znajdują się na stronie internetowej przedsiębiorstwa www.fsholding.pl.

  Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy FS Firlej mieści się w Firleju, nad jeziorem o tej samej nazwie, ok. 40 km od Lublina. Placówka dysponuje 20 miejscami noclegowymi w hotelu oraz 70 miejscami noclegowymi w domkach wczasowych. Na terenie ośrodka znajdują się restauracja, cafe bar, sauna, sala bankietowa mogąca pomieścić do 160 osób oraz sala konferencyjna na 100 osób. Ośrodek organizuje szkolenia, konferencje, spotkania integracyjne, wesela, chrzciny, komunie, zielone szkoły, kolonie, turnusy i wczasy.

     źródło: www.fsholding.pl