Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ostrzyce Hotel & Spa

Bukowa 4, 81-314 Ostrzyce
www.hotelostrzyce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ostrzyce Hotel & Spa

Ostrzyce Hotel & SPA organizuje konferencje na Kaszubach

Data aktualności: 08-09-2014

 • Ostrzyce Hotel & SPA organizuje konferencje na Kaszubach - Ostrzyce Hotel & Spa
  Uruchomiony w lipcu 2014 r. hotel konferencyjny nad Jeziorem Ostrzyckim, w odległości 50 km od Trójmiasta, zachęca do organizacji konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych.
   
  Ostrzyce Hotel & SPA dysponuje mieszczącą do 130 osób salą restauracyjną, która można podzielić na 3 mniejsze sale w różnych układach oraz dwie kameralne salki na ok 20 osób. Wszystkie te pomieszczenia sa klimatyzowane.
   
  Hotelowa restauracja "Duch Kaszub" serwuje dania kuchni polskiej i regionalnej. W sezonie letnim przy lokalu czynny jest taras z widokiem na jezioro. Na zaplecze noclegowe obiektu sklada się 27 pokoi - 16 pokoi typu Standard (w tym 1 pokój dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych), 7 pokoi typu Premium, 2 pokoje typu Studio, 1 Apartament De Lux i 1 Apartament Grand. Hotelowi goście mogą bezpłatnie korzystać ze strefy spa, w której znajdują się basen rekreacyjny z jacuzzi i brodzikiem dla dzieci, a także sauny suchej i łaźni parowej.