Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Cieleśnica

Cieleśnica 22, 21-504 Cieleśnica
www.cielesnica.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Żylik 601 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Cieleśnica

Pałac Cieleśnica planuje modernizację wnętrz

Data aktualności: 18-07-2014

 • Pałac Cieleśnica planuje modernizację wnętrz - Pałac Cieleśnica
  W najbliższych miesiącach w zabytkowym hotelu w Cieleśnicy pod Janowem Podlaskim wyremontowana zostanie oranżeria. Pałac zyska też nowy taras i molo.
   
  Jak wynika z informacji, do których dotarł serwis propertynews.pl, na modernizację obiektu inwestor - firma Bialcon - zamierza przeznaczyć ok. 600 tys. złotych.
   
  Pałac Cieleśnica działa od 2013 roku. Obiekt kieruje swoją ofertę do gości biznesowych i klientów indywidualnych. Hotel posiada 4 pomieszczenia konferencyjne: Salę Restauracyjną (70 mkw. powierzchni), Konferencyjną/Kominkową (32 mkw.), Różową (32 mkw.) i Kinową (32 mkw.). Łącznie sale mogą pomieścić do 100 uczestników wydarzeń. Pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu i są wyposażone we flipcharty oraz przenośny sprzęt audiowizualny.
   
  Na zaplecze noclegowe Pałacu Cieleśnica składa się 25 miejsc noclegowych w 10 klimatyzowanych pokojach jedno- i dwuosobowych oraz 2 apartamentach z dostępem do Internetu. Hotelowa restauracja specjalizuje się w staropolskich potrawach i daniach kuchni międzynarodowej. Goście Pałacu mają do dyspozycji salę kinową i barową, bibliotekę, winiarnię, strefę spa z sauną i łaźnią turecką, centrum odnowy biologicznej oraz stół bilardowy.

Oferty specjalne