Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Mierzęcin

Mierzęcin 1, 66-520 Dobiegniew
www.palacmierzecin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Kratke Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu 95 71...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Mierzęcin

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Kompleks pałacowy zyska salę konferencyjną na 200 osób

Data aktualności: 04-03-2013

 • Kompleks pałacowy zyska salę konferencyjną na 200 osób - Pałac Mierzęcin

  Stylowy obiekt konferencyjny w województwie lubuskim planuje rozbudowę zaplecza przeznaczonego na organizację spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Tym samym liczba znajdujących się w nim sal konferencyjnych ulegnie zwiększeniu do sześciu pomieszczeń.

   

   

   

   

   


  W znajdującej się na terenie kompleksu stodole powstaje profesjonalnie wyposażona sala, mogąca pomieścić około 200 osób. Zakończenie jej budowy przewidziano na koniec 2014 r.

  Na chwilę obecną centrum szkoleniowo-konferencyjne Pałacu Mierzęcin składa się z pięciu wielofunkcyjnych sal mogących pomieścić w sumie do 230 osób. Największa z sal - Sala Kolumnowa o powierzchni 114 mkw. - jest w stanie pomieścić do 120 uczestników spotkania. Wszystkie pomieszczenia posiadają klimatyzację i są wyposażone w ekran oraz flipchart. Obsługa obiektu zapewnia również profesjonalny sprzęt do prowadzenia szkoleń oraz konferencji: nagłośnienie, kabinę do tłumaczeń symultanicznych, mikrofony, projektory LCD, TV, magnetowidy, odtwarzacze DVD, rzutnik przeźroczy oraz rzutnik slajdów.

  Do dyspozycji uczestników odbywających się w Pałacu konferencji pozostają: strefa fitness, kręgielnia oraz Grape Spa, w którym do zabiegów wykorzystywane są winogrona z pałacowej winnicy. Na terenie kompleksu funkcjonuje kilka lokali gastronomicznych - nawiązujące do kuchni staropolskiej i regionalnej restauracje: Pałacowa i Destylarnia, Bilard-pub oraz działająca w sezonie letnim altana grillowa. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 150 miejsc noclegowych w znajdujących się w Pałacu, Oficynie oraz Folwarku 10 pokojach jednoosobowych, 48 dwuosobowych, 2 trzyosobowych oraz 5 typu Lux. Dla grup zorganizowanych przewidziano takie atracje jak rozgrywki paintballa, jazdy quadami oraz buggy, loty balonem, zabawy jeździeckie i strzeleckie, turnieje tenisa ziemnego, bilardowe oraz bowlingowe. Ofertę placowki uzupełniają spływy kajakowe, wycieczki rowerowe oraz przejażdżki bryczkami i kuligi.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Pałacu Mierzęcin można otrzymać po przeslaniu e-maila na adres marketing@palacmierzecin.pl oraz pod numerami telefonów 95 713 16 25 i 691 728 082.

   

  źródło: Pałac Mierzęcin