Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Pakoszów

Zamkowa 3, 58-573 Piechowice
www.palac-pakoszow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Pałac Pakoszów

Nowo otwarty hotel zaprasza na konferencje i spotkania biznesowe

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowo otwarty hotel zaprasza na konferencje i spotkania biznesowe - Pałac Pakoszów

  1 kwietnia 2012 r. miało miejsce oficjalne otwarcie pałacu w Pakoszowie.

   

   

   

   

   

   

   


  Barokowy obiekt został wzniesiony w 1725 roku. Budynek, który przez dziesięciolecia popadał w ruinę, w 2006 r. doczekał się rewitalizacji przez spółkę Bielarnia Hessa. Obecnie w pałacu znajduje się 19 pokoi i i apartamentów, których wystrój stanowi połączenie nowoczesnego designu i historii. Do dyspozycji gości pozostają restauracja, basen i sauna. Obiekt został też przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i posiada windę.

  Pałac w Pakoszowie dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i spotkań firmowych. Do użytku gości pozostają m.in. historyczna Sala Barokowa z 1725 roku (100 mkw. powierzchni, mieści 50 osób), Pałacowa Restauracja (145 mkw., na 120 osób), Salon  Miśnieński (68 mkw., na 25 osób) oraz Salon Fryderyk II (58 mkw., na 30 osób).


  Z myślą o organizatorach konferencji Pałac Pakoszów promuje trzy oferty: "Profil" „Privilege“ i „Prestige“, obejmujące wynajem sali i jej odpowiednie ustawienie, podstawowe wyposażenie techniczne, przerwy kawowe oraz lunch. Uczestnicy spotkań mogą też skorzystać ze specjalnego, trzydaniowego menu. Jak podkreślają przedstawiciele obiekty, w pałacu istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego, uroczystego obiadu z okazji chrztu, komunii, urodziny oraz wielu innych uroczystości.

     źródło: www.palac-pakoszow.pl