Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Pass

Pass 1, 05-870 Błonie
palacpass.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Rychlik 78589...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Pass

Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 07-04-2014

 • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass

  Pałac Pass – odrestaurowany kilka lat temu obiekt z 1830 roku zaprasza do organizowania konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych pod Warszawą. Zaplecze konferencyjne, komfortowe wnętrza i malownicza okolica to tylko kilka z atutów tego miejsca.


  Pałac Pass w Błoniu został wybudowany w 1830 roku, a w 2011 roku przeszedł gruntowną renowację. Neoklasycystyczne wnętrza zyskały współczesne i nowoczesne technologicznie rozwiązania dla większego komfortu gości. Pałac jest malowniczo położony w widłach rzek Utraty i Rokitnicy, i otoczony rozległym angielskim parkiem. Obiekt jest przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych i biznesowych, a także różnych imprez okolicznościowych, takich jak np. wesela, koktajle i eventy firmowe – również plenerowe.


  Doskonałe miejsce na konferencje pod Warszawą


  Pałac Pass posiada centrum konferencyjno-szkoleniowe składające się z czterech sal konferencyjnych. Sala Balowa mieści 60 osób w układzie kinowym, posiada DVD i wi-fi. W Sali Klubowej może zmieścić się do 80 osób w układzie kinowym. Wyposażona jest ona w w pełnowymiarowy ekran prezentacyjny, rzutnik, dvd, profesjonalny zestaw audio-video wraz z nagłośnieniem i wi-fi. Sala Konferencyjna i Jagodowa mogą zgromadzić odpowiednio 50 i 30 osób w układzie kinowym.
  Uczestnicy konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych mogą korzystać z obsługi pałacowej kuchni, która serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej w nowoczesnym ujęciu.


  Zakwaterowanie i atrakcje dla uczestników konferencji


  Obiekt dysponuje zapleczem noclegowym składającym się z 60 miejsc w 7 apartamentach w Pałacu oraz 18 pokojów w Domu Gościnnym. Apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze pałacu. Każdy z nich składa się z salonu, sypialni oraz łazienki z dużą, wygodną wanną. Dom Gościnny znajduje się w sąsiedztwie pałacu, odległość 15 m. Posiada 45 miejsc noclegowych w 18 pokojach. Goście mają zapewnione śniadanie w Sali Jagodowej pałacu i darmowy parking.
  Pałac posiada salę kinową ze sceną, która umożliwia organizację koncertów akustycznych i pokazów. Otoczenie obiektu to 17 hektarowy park angielski, który jest idealnym miejscem na spacery i jogging. Goście mogą korzystać również z części rekreacyjnej pałacu z siłownią, sauną, jacuzzi i bilardem.
  W Sali Balowej organizowane się koncerty fortepianowe, a goście mogą brać udział w wycieczkach do pobliskiej Żelazowej Woli i Dworu Chopina.

  Galeria

  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass
  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass
  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass
  • Stylowy pałac zaprasza na konferencje pod Warszawą - Pałac Pass