Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Krześlicach

Krześlice 1, 62-010 Pobiedziska
palackrzeslice.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandrowicz Beata +4861...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac w Krześlicach

Zorganizuj spotkanie biznesowe w neogotyckim pałacu z XIX wieku

Data aktualności: 29-11-2012

 • Zorganizuj spotkanie biznesowe w neogotyckim pałacu z XIX wieku - Pałac w Krześlicach

  Położony zaledwie 29 km od Poznania pieczołowicie odrestaurowany i wyposażony w stylowe meble obiekt z malowniczym parkiem i stawami doskonale oddaje klimat atmosfery pałacu z końca XIX wieku. Za sprawą kameralnej atmosfery i świetnej obsługi to także idealne miejsce na organizację szkolenia czy konferencji.

   

   

   

   

   


  Znajdujące się w obiekcie sale konferencyjne zostały wyposażone w rzutniki, flipcharty, ekrany oraz pozostałe niezbędne elementy konferencyjne i są w stanie pomieścić od 20 do 100 osób. Istnieje również możliwość zorganizowania spotkania zasiadanego w namiocie (do 350 osób) lub w formie bankietu angielskiego (na 500 osób). Po zakończeniu szkolenia czy konferencji jego uczestnicy mogą znaleźć odprężenie w pałacowej saunie, posilić się w hotelowej restauracji lub skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, takich jak korty tenisowe, jazda rowerem czy przejażdżki bryczką. Na indywidualne życzenie istnieje również możliwość zorganizowania innych sposobów spędzania wolnego czasu - tylko od oczekiwań gości zależy czy będzie to  ścianka wspinaczkowa, most linowy, paintball, jazda samochodami terenowymi czy gry scenariuszowe rozgrywane na terenie 5-hektarowego parku.

  Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie konferencji pozostaje 50 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych z widokiem na park i dziedziniec. Wystrój pokoi został dopasowany do stylu i charakteru całego pałacu, stąd część hotelowa i restauracyjna tworzą harmonijną całość. Istnieje również możliwość rezerwacji Apartamentu Różanego z przyległym tarasem, który jest może być miejscem aranżacji specjalnych pakietów pobytowych.

  Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela Marcin Kantorski - od wtorku do soboty w godz. 10.00-18.00 pod numerem telefonu 661 966 813 lub całodobowo, po przesłaniu e-maila na adres palac@estella.pl.

  źródło: www.palacwkrzeslicach.pl