Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Żaków

Żaków 53, 05-332 Siennica
http://palaczakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Żaków

Stylowe miejsce na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 22-04-2013

 • Stylowe miejsce na konferencje pod Warszawą - Pałac Żaków

  Położony nieopodal Mińska Mazowieckiego pałac to zabytkowe miejsce, w którym już od maja 2013 r. będzie można zorganizować konferencje, warsztaty i spotkania biznesowe.

   

   

   

   

   

   


  W obiekcie znajdą się cztery sale konferencyjne w tym jedna, która będzie w stanie pomieścić do 100 osób. Pomieszczenie będzie wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W Restauracji Cristal podawane będą dania kuchni polskiej oraz europejskiej oraz wina z karty, które dobrał Jarosław Cybulski - jeden z największych autorytetów branży winiarskiej w Polsce. Na zaplecze noclegowe Pałacu Żaków złoży się 25 pokoi i apartamentów. W obiekcie znajdą się również  sklep z winami, bar, kominek i taras, a obok budynku będzie funkcjonował bezpłatny parking na 80 samochodów.