Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Diament Wrocław

Muchoborska 10, 54-424 Wrocław
http://www.hotelediament.pl/park-hotel-diament-wroclaw/

Skontaktuj się z obiektem

Wioletta Adamska Dyrektor Hotelu 60177...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Hotel Diament Wrocław

Nowa nazwa i nowy standard

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa nazwa i nowy standard - Park Hotel Diament Wrocław

  Hotel Diament Wrocław zmienił nazwę i dołączył do grona czterogwiazdkowych obiektów.

   

   

   


  Wrocławski hotel od dawna cieszył się uznaniem wśród Gości, którzy niejednokrotnie informowali w ankietach hotelowych o standardzie stanowczo wykraczającym poza poziom hotelu trzygwiazdkowego.  W związku z tym zmiana standardu na 4*była kolejnym krokiem zmierzającym do podniesienia satysfakcji klientów i przebiegła bez  żadnych zastrzeżeń. 

   

  Z początkiem  roku 2012 Park Hotel Diament Wrocław został czwartym hotelem czterogwiazdkowym, należącym do sieci Hotele Diament S.A.


  Park Hotel Diament Wrocław to nowoczesny, klimatyzowany hotel biznesowy, dysponujący 132 wygodnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami. Przestronny i nowoczesny obiekt spełnia wymagania zarówno klienta biznesowego jak również gości podróżujących w celach turystycznych.
   

   

  źrodło: http://hotelediament.pl