Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

Spokojna 1, 08-470 Wilga
www.laswoda.pl

Skontaktuj się z obiektem

Klaudia Babiej Specjalista ds. sprzedaży 723 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

Hotel na konferencje pod Warszawą zyskał cztery gwiazdki

Data aktualności: 31-03-2014

 • Hotel na konferencje pod Warszawą zyskał cztery gwiazdki - Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

  W marcu 2014 roku trzygwiazdkowy Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda poddał się powtórnej kategoryzacji i zwiększył standard obiektu z trzech do czterech gwiazdek. W obiekcie można zorganizować konferencje dla 200 osób.

   

  Zaplecze noclegowe i rekreacyjne dla gości biznesowych 

   

  Obiekt znajduje się 55 km od Warszawy, w otoczeniu sosnowego lasu. Wokół hotelu znajduje się 17 hektarów ogrodzonego, zielonego terenu. Goście mają do dyspozycji 34 komfortowo wyposażone pokoje hotelowe (56 miejsc noclegowych). W pokojach dostępny jest bezprzewodowy Internet. Las Woda posiada basen, jacuzzi, saunę oraz gabinety kosmetyczne i masażu. Obiekt jest przygotowany również do organizacji aktywnego wypoczynku – oferuje siłownię, boisko do siatkówki plażowej i kort tenisowy. W weekendy prowadzony jest program animacyjny z instruktorami. Leśne tereny wokół hotelu są doskonałe na spacery i do nordic walkingu; goście mogą skorzystać z wypożyczalni kijów.


  Konferencje i szkolenia pod Warszawą

  Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym na które składają się 3 klimatyzowane sale konferencyjne, mieszczące od 40 do 70 osób w ustawieniu kinowym oraz Sala VIP z kominkiem na 20 osób. Sale wyposażone są w sprzęt do prowadzenia prezentacji multimedialnej - ekran, flipchart, flamastry, rzutnik multimedialny oraz notesy konferencyjne.
   

Oferty specjalne

 • Letnia oferta konferencyjna

  Serdecznie zapraszamy do zorganizowania szkolenia w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda**** Tylko w lipcu i sierpniu: - sala konferencyjna za pół ceny, - 30% rabatu na nocleg ze śniadaniem, - 10% rabatu na gastronomię (bez przerw kawowych), - pokój dla trenera/ organizatora GRATIS, - zajęcia...
 • Zimowa promocja w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda