Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Piano Hotel Opole

Barlickiego 21, 45-082 Opole
http://www.pianohotel.com.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Piano Hotel Opole

Hotel biznesowy otwarty zostanie pod koniec roku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel biznesowy otwarty zostanie pod koniec roku - Piano Hotel Opole

  Nowy, czterogwiazdkowy obiekt ma być pierwszym hotelem o tak wysokiej kategorii w Opolu.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak informują przedstawiciele spółki Atlant 2, wcześniejszych planów dotyczących daty otwarcia obiektu przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej niestety nie uda się zrealizować. W związku z powyższym hotel przyjmie pierwszych gości dopiero pod koniec 2012 roku.

  Czterogwiazdkowy Hotel Ostrówek ma kierować swoją ofertę głównie do klientów biznesowych. Wiadomo już, że w części podziemnej obiektu powstanie pub, natomiast parter pomieści kuchnię i pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym piętrze zaplanowano restaurację z tarasem, a drugie i trzecie piętro zajmie 10 pokoi. Wnętrza mają być utrzymane w stylu art deco. W hotelu znajdzie się również panoramiczna winda.

  Autorami projektu budynku są Mirosław Palej, Hubert Boryka i Dariusz Raut. Zgodnie z założeniami twórców, nowoczesną szklaną elewację hotelu uzupełnią drewniane elementy, które jednocześnie będą chronić wnętrze przed słońcem. Całość ma przypominać klawisze fortepianu.

  Inwestor stara się o dofinansowanie inwestycji. Projekt o nazwie "Hotel Ostrówek - cztery gwiazdki na opolskiej Pasiece" (całkowita wartość dofinansowania - 2,4 mln zł) znajduje się na liście projektów wybranych do dofinansowania z listy rezerwowej w ramach poddziałania 1.4.1.

   


  źródło: www.konferencje.pl