Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Piano Hotel Opole

Barlickiego 21, 45-082 Opole
http://www.pianohotel.com.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Piano Hotel Opole

Piano Hotel w Opolu już działa

Data aktualności: 26-06-2014

 • Piano Hotel w Opolu już działa - Piano Hotel Opole
  W czerwcu 2014 r. w Opolu działalność rozpoczął nowy czterogwiazdkowy hotel. Położony na Wyspie Pasieka, w bezpośrednim sąsiedztwie opolskiego amfiteatru Piano Hotel to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie kameralne miejsca na konferencje i spotkania biznesowe.

  Wystrój hotelu stanowi połączenie stylu lat 20. i 30. ubiegłego wieku z nowoczesnością. We wnętrzach obiektu dominują biel i czerń, a ich uzupełnieniem są inne, ciepłe kolory.
   
  Czterogwiazdkowe konferencje w Opolu
   
  Konferencje w Piano Hotel można zorganizować w sali restauracyjnej, która mieści maksymalnie 30 osób. Spotkania mogą odbywać się również w sali VIP (10 osób) oraz hotelowym pubie (15 osób). Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem kuchni polskiej i włoskiej. Przyrządzane w lokalu potrawy bazują na naturalnych, regionalnych produktach. Na zaplecze noclegowe hotelu składają się pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament. Budynek posiada windę i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również mini spa wyposażone w jacuzzi i saunę.
   
  Oficjalne otwarcie Piano Hotel nastąpi prawdopodobnie jesienią 2014 r.