Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Picaro Żarska Wieś Południe

Południe 9, 59-900 Żarska Wieś
www.picaro.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Picaro Żarska Wieś Południe

Z motelu w hotel

Data aktualności: 12-06-2013

 • Z motelu w hotel - Picaro Żarska Wieś Południe
  Dwa obiekty należące do sieci Picaro z początkiem czerwca 2013 r. zmieniły kategoryzację. Picaro Żarska Wieś Południe i Żarska Wieś Północ działają już jako hotele trzygwiazdkowe.
   
   
   
   
   
   
   
  Sieć Picaro dysponuje czterema obiektami noclegowymi w województwach lubuskim i dolnośląskim, wszystkie usytuowane są w pobliżu autostrad i do niedawna skategoryzowane były jako motele. Decyzją Komisji Kategoryzacyjnej UMWD  Picaro Żarska Wieś Południe i Żarska Wieś Północ, zlokalizowane przy autostradzie A4, będą działać jako hotele trzygwiazdkowe. 
   
  Jedną ze zmian wprowadzonych w obiektach Picaro będących już hotelami jest udostępnienie sal konferencyjnych. Do dyspozycji gości są sale o powierzchni 40 mkw., wyposażone w klimatyzację i TV. Sale konferencyjne znajdują się na pierwszym piętrze każdego z hoteli i mogą pomieścić do 20 osób.
   
  Każdy z hoteli Picaro oferuje swoim gościom 48 pokoi. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki, TV-Sat, a także bezpłatne, bezprzewodowe łącza internetowe. Obiekty przystosowane są ponadto do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy hotelach znajdują się również monitorowane, bezpłatne parkingi.