Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Kraków

Ogrodowa 10, 31-155 Kraków
http://purohotel.pl/krakow

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Kraków

Inteligentny hotel powstanie w Krakowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Inteligentny hotel powstanie w Krakowie - Puro Hotel Kraków

  Nowy hotel znajdować się będzie w Krakowie przy ulicy Pawiej, niedaleko Rynku Głównego, w pobliżu centrum kulturowego i rozrywkowego miasta.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Puro przystosowany zostanie do wymagań osób podróżujących po Polsce. Jedną z cech charakterystycznych sieci jest umiejscowienie hoteli w centrum miasta. Ponadto hotele Puro charakteryzuje nowoczesny design i użycie najnowocześniejszych technologii, które mają za zadanie nie tylko uprościć rezerwację ale także uprzyjemnić gościom pobyt. Puro Hotel spełnia standardy obiektu trzygwiazdkowego.


  Do dyspozycji klientów krakowski hotel przygotuje około 140 komfortowych pokoi.
  W nowym obiekcie znajdzie się także zaplecze konferencyjne, przystosowane do organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.


  Hotel posiadać będzie również strefę gastronomiczną i parking podziemny.


  Pierwszy inteligentny hotel Puro powstał we Wrocławiu. W hotelu znajdują się takie ułatwienia jak: dotykowy panel rezerwacyjny zamiast recepcji, bezpłatny dostęp do Internetu w całym hotelu, darmowe lokalne i międzynarodowe rozmowy telefoniczne, a także centralny panel dotykowy w pokoju sterujący kolorem i natężeniem oświetlenia ledowego. Podobnie wyposażony zostanie hotel powstający w Krakowie.


  Nowy hotel do użytku oddany zostanie prawdopododobnie na początku 2013 roku.  źródło: http://www.purohotel.pl