Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Poznań

Stawna 12, 61-759 Poznań
http://purohotel.pl/poznan

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Poznań

Kolejny inteligentny hotel sieci Puro powstanie w stolicy Wielkopolski

Data aktualności: 07-01-2013

 • Kolejny inteligentny hotel sieci Puro powstanie w stolicy Wielkopolski - Puro Hotel Poznań

  Jeszcze w 2013 r. u zbiegu ulic Wronieckiej, Stawnej i Żydowskiej, w pobliżu Starego Rynku w Poznaniu rozpocznie się budowa nowego hotelu. Planowany projekt będzie realizować klasyczną koncepcję marki Puro.

   

   

   

   

   

   


  Na parterze hotelu znajdzie się ogólnodostępna strefa wypoczynkowa z fotelami i kanapami, gdzie goście obiektu będą mogli odbywać spotkania z partnerami biznesowymi, pracować, spożywać posiłki czy spędzać wolny czas. W obiekcie nie będzie tradycyjnej recepcji - maksymalne uproszczenie i skrócenie procedur mają czynić hotel niemalże samoobsługowym. Do dyspozycji gości przez całą dobę pozostawać będzie jednak obsługa obiektu oraz wirtualny „Puro consierge”. W sumie w obiekcie znajdzie się 140 pokoi dla gości.

  Za projekt architektoniczny obiektu odpowiedzialna jest pracownia ASW Architekci. Aktualnie inwestor czeka na pozwolenie na rozpoczęcie budowy. Prace przy hotelu mają potrwać około roku, a placówka ma zostać oddana do użytku w połowie 2014 r.

  źródło: www.purohotel.pl