Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Wrocław

Włodkowica 6, 50-072 Wrocław
http://www.purohotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Wrocław

Hotel we Wrocławiu już otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel we Wrocławiu już otwarty - Puro Hotel Wrocław

  Pierwszy w Polsce inteligentny hotel, należący do sieci PURO otwarty został we Wrocławiu.
   

   

   

   

   

   

   

   

  1 kwietnia swoich pierwszych gości przyjął Hotel PURO we Wrocławiu. Inteligenty hotel powstał z myślą o osobach podróżujących biznesowo, które cenią sobie wygodę i  nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wielkim atutem hotelu jest fakt, że goście płacą jedynie za rzeczy, z których naprawdę korzystają i nie muszą pokrywać kosztów utrzymania np. restauracji czy SPA. Ułatwieniem ma być również dotykowy panel rezerwacyjny zamiast recepcji.


  Nowy hotel znajduje się w centrum Wrocławia w niewielkiej odległości od Starego Miasta, w sąsiedztwie licznych restauracji i w pobliżu atrakcji kulturalnych miasta. Pomimo swojego  modernistycznego charakteru hotel wpisuje się w architekturę sąsiednich budynków.
  Do dyspozycji gości oddano 102 nowoczesne pokoje, w tym 97 pokoi dwu- oraz 5 pokoi jednoosobowych. Pokoje wyposażone zostały w centralny panel dotykowy, sterujący kolorem i natężeniem oświetlenia ledowego.


  Na potrzeby spotkań i konferencji hotel oddaje trzy wielofunkcyjne sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Na terenie całego hotelu korzystać można z bezprzedowego internetu.


  Kolejny inteligentny hotel należący do sieci PURO otwarty ma zostać w Krakowie w 2012 roku.

   


  źródło: www.konferencje.pl