Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Wrocław

Włodkowica 6, 50-072 Wrocław
http://www.purohotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Wrocław

Wrocławski hotel na konferencje nominowany do Ceeqa 2012 Industry Award

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wrocławski hotel na konferencje nominowany do Ceeqa 2012 Industry Award - Puro Hotel Wrocław

  Wybudowany w 2011 r. obiekt został nominowany do nagrody w kategorii "Hotel, Centrum Rozrywki, Budynek Mieszkalny".
   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W konkursie biorą udział inwestycje zakończone w 2011 roku oraz firmy, które uczestniczyły w ich realizacji i działają na terenie jednego z 11 krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Węgier, Estonii, Litwy, Łotwy lub Słowenii. Nagrody przyznawane są przez jury składające się z przedstawicieli branży nieruchomości.

  Do tegorocznej edycji konkursu wybrano 190 zgłoszeń (w tym 16 projektów z Polski) spośród 380 projektów tej branży zrealizowanych w 18 krajach. Miejscem ogłoszenia wyników konkursu CEEQA 2012 Industry Awards będzie warszawski hotel Marriott. Impreza odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2012 roku.

  Wrocławski hotel Puro oddaje do dyspozycji gości 102 pokoje, w tym 97 pokoi dwu- oraz 5 pokoi jednoosobowych. W obiekcie znajduje się również zaplecze konferencyjne, w skład którego wejdą trzy nowoczesne sale multimedialne.

   


  źródło: www.ceeqa.com