Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Plus Wrocław

Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław
http://www.qhotels.pl/wroclaw-plus

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Q Hotel Plus Wrocław

Best Western Plus Q Hotel powstaje we Wrocławiu

Data aktualności: 30-09-2013

 • Best Western Plus Q Hotel powstaje we Wrocławiu - Q Hotel Plus Wrocław
  Na początku 2014 r. portfolio Best Western w Polsce wzbogaci się o kolejny, szósty już obiekt o podwyższonym standardzie. Jednym z jego atutów będą nowoczesne sale konferencyjne na 200 osób. Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na luty 2014 roku.
   
  Oferta Best Western Plus Q Hotel Wrocław została opracowana przede wszystkim z myślą o klientach biznesowych. Na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Zaolziańskiej znajdzie się centrum konferencyjne z foyer. Składać się na nie będą 3 duże sale konferencyjne (po ok. 80 m2), które pomieszczą łącznie 200 osób, oraz 2 mniejsze (po ok. 25 mkw.). Ponadto w pełni klimatyzowany obiekt udostępni 127 pokoi z łazienkami (w tym 6 z możliwością łączenia) oraz apartament. Goście będą mogli również skorzystać z darmowego dostępu do WiFi, sejfów oraz zestawów do kawy i herbaty. Dodatkowo dla zmotoryzowanych przewidziano 23 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Hotel odda również do dyspozycji gości lobby z barem o powierzchni ok. 250 mkw. oraz restaurację.  Goście będą mogli też skorzystać z bogato wyposażonej sali fitness.
   
  Na etapie opracowywania projektu hotelu nie zapomniano również o podróżujących rodzinach. Z myślą o nich 20 pokoi wyposażonych zostało w rozkładane sofy. Ponadto dla dzieci do 16. roku życia, nocujących w tym samym pokoju co rodzice, przewidziano bezpłatny nocleg.
   
  Nowoczesny hotel konferencyjny we Wrocławiu
   
  Best Western Plus Q Hotel Wrocław będzie czwartym hotelem pod szyldem Best Western, którego operatorem jest Grupa Dobry Hotel. - Następny kontrakt z tym samym partnerem to dowód, że nasz model biznesowy sprawdza się na polskim rynku. Ponadto to już kolejny obiekt, którego właściciele decydują się na funkcjonowanie w rodzinie Best Western od samego początku swojej działalności - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. - Nie bez przypadku zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszej oferty właśnie we Wrocławiu. Od lat miasto jest uznawane za jedno z najbardziej przyjaznych biznesowi w Polsce. Do tego przeżywa prawdziwy rozkwit za sprawą wyboru do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. W związku z tą inicjatywą przewiduje się, że stolicę Dolnego Śląska w 2016 roku może odwiedzić nawet kilka milionów turystów więcej niż zwykle - dodaje Cristescu.
   
  - W trzech obiektach Grupy Dobry Hotel, które już od kilku miesięcy funkcjonują pod szyldem Best Western, systematycznie rośnie liczba rezerwacji, zwłaszcza w segmencie biznesowym. Ponadto odwiedza nas więcej gości z zagranicy, co również może być rezultatem międzynarodowej rozpoznawalności Best Western -mówi Daniel Łukaszewicz, Business Development DirectorGrupy Dobry Hotel. - W przeciągu 2 najbliższych lat planujemy realizację co najmniej dwóch kolejnych inwestycji i nie wykluczamy, że w ich przypadku również podejmiemy współpracę z Best Western - dodaje Łukaszewicz.