Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qbatura Cafe & Hotel

Kilińskiego 4/8, 06-400 Ciechanów

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Qbatura Cafe & Hotel

Qbatura Cafe & Hotel zaprasza na konferencje i kawę

Data aktualności: 12-06-2014

 • Qbatura Cafe & Hotel zaprasza na konferencje i kawę - Qbatura Cafe & Hotel
  Z początkiem czerwca 2014 r. w Ciechanowie rozpoczął działalność nowy butikowy hotel połączony z kawiarnią. W lokalu mogą być organizowane spotkania biznesowe, szkolenia i warsztaty.

  Zlokalizowana w zabytkowym, XIX-wiecznym budynku dawnej administracji browaru przy ul. Kilińskiego w Ciechanowie Qbatura Cafe & Hotel to miejsce, które wyróżnia śmiały koncept architektoniczny. Niebanalny jest też wystrój wnętrz - dominują w nim betonowe sufity, odsłonięte elementy instalacji oraz meble o charakterze przemysłowym. Jednocześnie całość ma ciepły charakter dzięki odrestaurowanym historycznym elementom oraz umiejętnie dobranym dodatkom i jest spójna z przemysłowym otoczeniem. 
   
  Konferencje w kawiarni
   
  Na parterze budynku funkcjonuje stylowa kawiarnia, w której z powodzeniem można zorganizowac konferencję, spotkanie biznesowe lub szkolenie. W tradycyjnym, kawiarnianym ustawieniu, lokal mieści do 40 osób. Układ w sali można jednak zmieniać dzięki modułowym meblom i dodatkowemu udogodnieniu w postaci szyny do przesuwania źródeł światła. W przypadku organizacji bankietu zasiadanego lokal mieści 50 osób, a bankietu stojącego - nawet 100. Na wyposażeniu kawiarni znajdują się rzutnik i ekran multimedialny. Lokal serwuje dania sezonowe a także ciasta własnego wypieku.
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 11 pokoi, w tym 8 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje jednoosobowe oraz apartament o powierzchni 29 mkw.