Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Gliwice

ul.Dworcowa 27, 44-100 Gliwice
https://www.qubushotel.com/pl/hotele/gliwice/10/

Skontaktuj się z obiektem

Monika Pszczoła Specjalista ds Sprzedaży i Marketingu 032 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Gliwice

Śląski hotel na konferencje inwestuje w infrastrukturę

Data aktualności: 19-03-2013

 • Śląski hotel na konferencje inwestuje w infrastrukturę - Qubus Hotel Gliwice

  Trzygwiazdkowy hotel na Górnym Śląsku obchodzi dziesięciolecie działalności. Od początku istnienia odwiedziło go już ponad 100 tysięcy osób.
   

   

   

   

   

   


  Pod koniec 2012 r. do mieszczących się w obiekcie pokojów zakupione zostały nowoczesne telewizory LCD. Dzięki wprowadzeniu nowych cyfrowych stacji czołowych goście mogą cieszyć się obrazem bardzo wysokiej jakości. Dodatkowym udogodnieniem dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń jest bezpłatny, szybki internet dostępny w całym budynku. Zmiany zaszły także w Centrum Konferencyjnym oraz w holu hotelowym na 1 i 2 piętrze. W tych miejscach wymienione zostały wykładziny, zasłony, ekrany oraz obicia sof. Już wkrótce nowy wygląd zyskają też korytarze na 3, 4 i 5 kondygnacji. Zaplanowane są też kolejne inwestycje - tym razem w restauracji zmienione zostaną obicia krzeseł i sof, wykonane zostaną tam również prace stolarskie.

  - W ciągu tych 10 lat Qubus Hotel Gliwice wypracował sobie silną pozycję na rynku śląskim i śmiało mogę powiedzieć, że jest także liderem na lokalnym rynku hotelarskim - mówi Jarosław Gbyl Dyrektor Qubus Hotel Gliwice. - Nasz obiekt oferuje 2 przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, w których można zorganizować udane spotkania i szkolenia. Cieszy nas też wynik tegorocznego raportu przygotowanego przez hotel.info. Potwierdza on,  że nasz obiekt jest jednym z 10 najchętniej wybieranych przez Gości biznesowych hoteli w Polsce. Goście chwalą również dogodną lokalizację oraz wyjątkowe śniadania, podczas których serwujemy ponad 100 świeżych i naturalnych produktów – dodaje szef Qubus Hotel Gliwice.

  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 89 pokoi, a mieszcząca się w nim restauracja specjalizuje się w daniach inspirowanych tradycją polską i europejską.