Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Wrocław

Marii Magdaleny 2, 50-103 Wrocław
www.qubushotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Marek Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu 71 79...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Qubus Hotel Wrocław

Szybki Internet w hotelu - niezbędny podczas konferencji

Data aktualności: 22-11-2012

 • Szybki Internet w hotelu - niezbędny podczas konferencji - Qubus Hotel Wrocław

  Darmowy dostęp do internetu stał się jedną z podstawowych usług oferowanych przez nowoczesne hotele.

   

   

   

   

   

   

   


  Podejmując decyzję o rezerwacji goście nie zastanawiają się już nad samą możliwością połączenia z siecią. Dziś istotna jest jego szybkość i jakość. Właśnie dlatego sieć hoteli biznesowych Qubus Hotel regularnie inwestuje we własną infrastrukturę telekomunikacyjną. Obecnie zakończyły się prace w Qubus Hotel Wrocław, gdzie goście korzystać mogą z Internetu szybszego niemal dziesięciokrotnie.

  – Oprócz szybkości połączenia zależy nam na jej jakości i stabilności – mówi Marcin Kaczkowski, dyrektor działu IT w sieci Qubus Hotel. – Dlatego naszym gościom oferujemy dostęp do symetrycznej sieci opartej na technologii światłowodowej. To jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań na rynku – dodaje.

  Superszybki Internet dostępny jest w większości obiektów sieci – w tym w Katowicach i Krakowie. W nowoczesną infrastrukturę wyposażone są również najnowsze hotele – w Bielsku-Białej i Gdańsku. – To efekt wysokich oczekiwań naszych gości – tłumaczy Marcin Kaczkowski. – Jako sieć hoteli biznesowych chcemy wyróżniać się nie tylko standardem pokoi czy śniadań, ale również jakością wdrażanych rozwiązań informatycznych – kończy.

  Sieć Qubus Hotel liczy obecnie czternaście obiektów zlokalizowanych m.in. we Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Katowicach. W roku 2010 Qubus Hotel był jedyną polską marką w pierwszej setce prestiżowego rankingu Expedia Insider’s Select.

   

   

  źródło: www.qubushotel.com